×

Piekło przez jakie przeszło 13 rodzeństwa nie mieści się w głowie. To rodzice zgotowali im ten los

Kilka dni temu pisaliśmy o 57-letnim Davidzie Allen Turpin i 49-letniej Louise Annie Turpin z Perris. Małżeństwo torturowało trzynaścioro dzieci. Niektóre z nich były już pełnoletnie, jednak przykute do łóżek, znajdowały się w fatalnych warunkach.

Prawda wyszła na jaw, gdy 17-letniej dziewczynie udało się uciec i wezwać pomoc. Prokuratura właśnie ujawniła szczegóły horroru

Para regularnie znęcała się nad dziećmi, były bite i podduszane. Za złe sprawowanie rodzice przykuwali je do łóżek i nie wypuszczali nawet wtedy, gdy chciały skorzystać z toalety.

Inną formą kary było uniemożliwianie im snu. Często nie pozwalano im zasypiać do 4-5 nad ranem i robiono wczesne pobudki, były więc skrajnie wycieńczone.

Na prysznic zezwalano im raz w roku, a jeśli zdarzyło im się umyć ręce powyżej nadgarstków, czekała je kara za „marnowanie wody”

Dzieci były skrajnie niedożywione. Dostawały jeden posiłek dziennie, a para czasem wyjeżdżała i nie przejmowała się karmieniem ich przez kilka dób.

Małżeństwo nie pozwalało bawić się dzieciom zabawkami, choć w domu było ich mnóstwo, jeszcze w oryginalnych opakowaniach. Rodzice zostawiali słodycze, których nie wolno było jeść.

Więzionym dzieciom brakuje podstawowej wiedzy. Nie potrafią czytać, ani pisać i nie rozumieją zwyczajnych konceptów

Zaburzenia nerwowe są skutkiem długotrwałego znęcania się psychicznego i fizycznego. 29-letni mężczyzna ważył zaledwie 37 kilogramów.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce byli przerażeni widokiem. Relacja uwolnionych dzieci wstrząsnęła nimi jeszcze bardziej.

Choć małżeństwo zostało zatrzymane, nie przyznaje się do winy. Nie widzi nic złego w piekle, które zgotowało własnym dzieciom

Polecane

Może Cię zainteresować