×

Turcy mieli molestować kobietę w krakowskiej restauracji. Polacy stanęli w jej obronie

Wśród zachodni użytkowników Twittera, coraz większą popularnością cieszy się nagranie z Polski. Widać na nim bójkę, w którą Polacy wdali się z Turkami. Najprawdopodobniej, Turcy wcześniej molestowali kobietę w jednym z lokali w Krakowie.

Turcy molestowali kobietę w Krakowie

Nagarnie pojawiło się w poniedziałek na zapasowym profilu „OnlineMagazin” na Twitterze. Widać na nim Polaków, którzy wdali się w ostrą bójkę z Turkami w krakowskiej restauracji. Turcy mieli wcześniej molestować kobietę.

Informacja o tym, czy Turcy rzeczywiście molestowali kobietę nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie. Zapytanie w tej sprawie skierowali do policji dziennikarze „Gazety Krakowskiej”, ale nie otrzymali jeszcze odpowiedzi.

Polacy z nagrania to wojownicy sprawiedliwości?

Nagranie trafiło na Twitter z bardzo specyficznym opisem:

Polscy chuligani szturmują restaurację w Krakowie i atakują tureckich muzułmanów za molestowanie kobiety w restauracji

Przez słowa „polscy chuligani”, pod nagraniem rozgorzała intensywna dyskusja. Wiele osób nie zgadza się z tym sformułowaniem. Uważają, że Polacy z nagrania to nie chuligani a bohaterowie. Użytkownicy z krajów zachodniej Europy są pod dużym wrażeniem i podkreślają, że u nich nikt nie odważyłby się na coś takiego:

Nie nazwałbym ich chuliganami, tylko gentlemanami. Użyli języka, który ich przeciwnicy doskonale rozumieją. Każdy inny język byłby bezskuteczny.

To nie chuligani, tylko strażnicy sprawiedliwości

Właśnie tak należy sobie radzić z takimi ludźmi. Jeśli chcecie mieszkać w Europie, to musicie przestrzegać naszych zasad!

Turcy dostali lekcję, której nikt nie dałby im w Niemczech. Brawo Polacy!

Jakie jest wasze zdanie? Polacy z nagrania to chuligani czy strażnicy sprawiedliwości?

Polecane

Może Cię zainteresować