Wideo, jakoby Polacy pobili Turków w obronie rodaczki to fake. Oto prawda, która się za nim kryje

Wczoraj internet obiegło nagranie, na którym widać rzekomo bójkę Polaków z Turkami. Zdarzenie, do którego miało dojść w Krakowie, było podobno wynikiem tego, że Turcy molestowali wcześniej dziewczynę. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna.

Turcy molestowali dziewczynę w Krakowie?

Wszystko zaczęło się od wpisu na Twitterze. Profil „OnlineMagazine” udostępnił nagranie, na którym widać bijących się mężczyzn. Według profilu, na nagraniu pochodzącym z Krakowa widać Polaków, którzy pobili Turków, po tym jak ci wcześniej molestowali dziewczynę.

Lewandowska przez przypadek ujawniła na zdjęciu swój tatuaż. Posypały się komentarze

Tweet szybko obiegł Internet, nawet my wspomnieliśmy o nim we wczorajszym artykule. Nie do końca było wiadomo, skąd autor wpisu miał informacje o całym zajściu. Dlatego zaznaczaliśmy, że zdarzenie nie zostało jeszcze potwierdzone przez policję.

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Nagranie pochodzi z Rumunii

Dzisiaj dostaliśmy informację, że cała sytuacja nie dotyczyła ani Polaków, ani Turków. Okazało się, ze nagranie pochodzi sprzed roku i dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w zachodniej Rumunii. Do bójki doszło w czasie imprezy, której uczestnicy mocno przesadzili z alkoholem.

Wideo, jakoby Polacy pobili Turków w obronie rodaczki to fake. Oto prawda, która się za nim kryje
UdostępnijRomaniatv

Zaczęło się od kłótni dwóch mężczyzn, później do „wymiany zdań” dołączyło się więcej imprezowiczów. Ostatecznie kilku z nich zakończyło zabawę w szpitalu, a policja aresztowała 9 mężczyzn w wieku 26-36 lat.

Zobacz także:

Źródło: romaniatv.net | Fotografie: Romaniantv | Miniatura wpisu: Twitter