×

To w jaki sposób trzymasz za rękę partnera, zdradza na temat waszego związku więcej niż myślisz!

Jeśli kiedykolwiek byłeś w związku, doskonale wiesz, jak cudownym, a zarazem przyjemnym elementem łączącym Waszą relację, było trzymanie się za ręce. Jak się okazuje, ten z pozoru mały gest zdradza wiele sekretów na temat danej pary.

Zastanawiasz się dokąd zmierza Wasz związek? A może przechodzicie teraz przez trudny okres? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami, a dowiesz się na jakim etapie znajduje się Wasz związek.

Jeśli trzymacie ręce w ten sposób, oznacza to, że Wasz związek zbudowany jest na prawdziwej miłości. Z drugiej jednak strony, może brakować w nim pasji i namiętności. Co więcej, osoba, której dłoń skierowana jest w dół, ma silniejszą osobowość, często przejmuję inicjatywę i ma decydujący głos.

Splecione dłonie oznaczają, że parę łączy zarówno silne uczucie, jak i namiętność oraz pasja. W tym przypadku warto również zwrócić uwagę na to czy partnerzy mocno i z oddaniem ściskają dłoń ukochanego. Jeśli uchwyt jest zbyt luźny, może być to zwiastun zbliżających się problemów.

Z kolei tego typu uchwyt to znak, że każdy z partnerów ceni sobie niezależność. Wiesz doskonale jak uszanować przestrzeń i prywatność swojej połówki. To dla Was bardzo istotna sprawa. Taki układ dłoni w niektórych przypadkach może oznaczać również, że jeden z partnerów czuje się zgubiony i chce wrócić do relacji, w której łączyła Was tylko przyjaźń.

Tego typu „wzmocnienie” przeważnie oznacza, że partnerów łączy prawdziwe uczucie. Tak więc, jest to jak najbardziej pozytywny znak. Niestety, może on również oznaczać, że Ty, albo Twoja połówka zamieniacie się w zaborczego partnera. A taki układ nie służy żadnemu związkowi.

Ten uchwyt możemy zobaczyć zazwyczaj podczas spotkań towarzyskich, w których uczestniczą pary. Jeśli jednak wykorzystujecie go na co dzień, może oznaczać to, że osoba, która ukrywa dłoń pod ramieniem partnera, szuka ochrony. Może być to również znak, że nie czuje się pewnie w związku.

Taki układ może symbolizować coś bardzo ważnego – partnerzy mijają się, mają inne potrzeby i plany na przyszłość. Ponadto, osoba, która lekko ciągnie dłoń w swoją stron, może w ten sposób dawać do zrozumienia, że ma dosyć rutyny. Chce również nakłonić swojego partnera, aby zaczął podejmować znacznie szybciej decyzje.

Jeśli Twój partner nie chce trzymać Cię za rękę, to znak, że nie jest Tobą zainteresowany. Jednocześnie, w niektórych przypadkach może oznaczać to, że Twój ukochany jest albo nieśmiały, albo ceni sobie prywatność. Nie podejmuj pochopnych decyzji i obserwuj co się dzieje. Jeśli będziesz widzieć, że sytuacja się pogarsza, porozmawiaj szczerze z partnerem.

I to wszystko w tym temacie. Koniecznie daj mi znać, która sytuacja najlepiej opisuje Wasz związek. I oczywiście nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować

zamknij