×

Kim Kardashian po raz trzeci została mamą. Zdradziła płeć swojego dziecka

Ta wiadomość z całą pewnością zaskoczyła wszystkich fanów Kim Kardashian, którzy wczoraj przeczytali, że rodzina ich idolki powiększyła się i Kim właśnie na świecie powitała swoje trzecie dziecko. Od razu w głowie pojawiają się pytania: „Jak to możliwe?!” Przecież niedawno paradowała przed fotoreporterami w krótkich topach. Sama zainteresowana postanowiła podzielić się tą wiadomością ze światem i wszystko wyjaśnić.

Kim i Kanye po raz trzeci zostali rodzicami!

Informacją Kim podzieliła się na swojej stronie:

Kanye i ja jesteśmy szczęśliwi móc Wam zakomunikować przyjście na świat naszej zdrowej, pięknej dziewczynki. Jesteśmy niewiarygodnie wdzięczni naszej surogatce, która spełniła nasze marzenie i dała nam najwspanialszy prezent. Dziękujemy także cudownym lekarzom i pielęgniarkom za ich opiekę. North i Saint są szczególnie zachwyceni powitaniem swojej siostrzyczki na świecie.

Kim bardzo chciała mieć trzecie dziecko, ale jej stan zdrowia na to nie pozwalał

Korzystając z rad lekarzy i swojej matki razem z mężem zdecydowała się na pomoc surogatki, aby uniknąć ciężkich komplikacji, które towarzyszyły jej przy poprzednich ciążach. Para, która wzięła ślub w maju 2014 roku może pochwalić się trzecim dzieckiem, które waży niewiele ponad 3 kg.

Gratulujemy!

Może Cię zainteresować