×

Tak bawi się Trzaskowska. Nagranie, na którym tańczy, pojawiło się w sieci

Trzaskowska poczuła klimat ludowej muzyki. Żona kandydata KO mocno angażuje się w kampanię prezydencką swojego męża. Ostatnio spotkała się z paniami z koła gospodyń wiejskich. Na krótkim nagraniu widać, że świetnie się bawiła.

Aktywnie wspiera swojego męża

Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata KO na prezydenta, jest dużym wsparciem dla swojego męża, Rafała Trzaskowskiego. Chętnie pokazuje w Internecie prywatną sferę ich życia i małżeństwa. Dzięki temu widać, jak wspólnie z mężem wspierają się i dopingują. O czym wspomniała również w jednym z wywiadów.

Tak jak w każdym dobrym małżeństwie – wspieramy się wzajemnie. Jestem tam, gdzie Rafał mnie potrzebuje. W domu, w kampanii, w mediach. Tak samo Rafał – mimo intensywnego planu dnia – pomaga mi rozwiązywać codzienne problemy. Dużo rozmawiamy, nawet jeśli kampania pochłania wiele czasu. Staramy się wykorzystać każdą chwilę, gdy się widzimy. Przebywanie ze sobą to wzajemne ładowanie akumulatorów.

– mówiła Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z Faktem.

Żona Trzaskowskiego nie ukrywa, że chce być inną Pierwszą Damą niż Agata Duda. Niejednokrotnie już podkreśliła, że widzi siebie jako osobę chętnie zabierającą głos w sprawach ważnych dla kobiet i nie bojącą się przejmowania inicjatywy.

Już niedługo przekonamy się, czy Małgorzata Trzaskowska będzie miała możliwość zrealizować swoje obietnice. W niedzielę (12 lipca) odbędzie się bowiem II tura wyborów prezydenckich 2020.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Trzaskowska poczuła klimat ludowej muzyki

Już teraz widać, że Małgorzata Trzaskowska świetnie dogaduje się z kobietami. Jak informuje Radio Zet, żona kandydata KO gościła ostatnio w gminie Kalisz Pomorski, gdzie w miejscowości Giżyno, spotkała się z tamtejszym kołem gospodyń wiejskich.

Panie urządziły swojemu gościowi ludowy pokaz. Wśród plonów, kwiatów i kolorowych strojów, Małgorzata Trzaskowska pobujała się i zakręciła biodrami. Na krótkim nagraniu widać, że poczuła klimat ludowej muzyki.

To właśnie tu, to właśnie tu jest mój rodzinny dom. W dole srebrzy się Wisła wśród zielonych łąk…

– śpiewały panie, a Małgorzata Trzaskowska z szerokim uśmiechem chętnie je wspierała.

Źródła: www.radiozet.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram, twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować