×

Klara ma kilka miesięcy, a już trenuje z mamą. Ania Lewandowska pochwaliła się zdjęciem córki

Ania i Robert Lewandowscy kilka miesięcy temu stali się szczęśliwymi rodzicami Klary. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej zdjęcia coraz częściej trafiają do sieci. W ostatnim czasie ogromną popularność zyskała fotografia z treningu, na której widzimy ćwiczącą Anię. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przykład z niej brała mała Klara! Czyżby już zaczęła iść w ślady mamy?

Jak przyznaje znana, polska sportsmenka, bardzo chciałaby zaszczepić w swojej córce miłość do sportu i prowadzenia zdrowego trybu życia. Wszystko wskazuje na to, że wszystko jest na dobrej drodze, bo dziewczynka już w tak młodym wieku stara się naśladować swoją mamę.

Staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem, że nie należy się poddawać i trzeba dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu… – pisze pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Może Cię zainteresować

zamknij