×

Trauma Conana Kaźmierskiego. Syn „królowej życia” miał trudne dzieciństwo!

Dagmara Kaźmierska, która słynie z pozytywnego i pełnego radości nastawienia do życia, nie zawsze była tak szczęśliwa jak obecnie. W jej życiu nie brakowało trosk i smutków. Niejednokrotnie sama była ich źródłem. Dziś odważyła się stawić im czoła i mówi o nich otwarcie. Opowiedziała nawet o traumie Conana Kaźmierskiego, swojego jedynego syna.

Królowa życia

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność za sprawą programu „Królowe życia”. Polacy pokochali jej przerysowany wizerunek i charakterystyczny sposób bycia. Kobieta często dzieli się z fanami szczerymi zwierzeniami na temat szczegółów ze swojego życia. Ostatnio opowiedziała o ciężkich chwilach, jakie przeżył jej syn, Conan.

Conan jest jedynym dzieckiem Dagmary. Nic więc dziwnego, że tak bardzo martwią ją przykrości, których doznał w swoim życiu. Gwiazda zdradziła w wywiadzie, że przed laty chłopak musiał przeżyć prawdziwy dramat, który sprowokowała ona sama! Królowa życia do dziś nie może sobie wybaczyć, że sprawiła mu tyle żalu i skazała na traumę.

Przestępcza przeszłość

Oficjalnie niewiele wiadomo na temat przeszłości Dagmary, a ona sama zdawkowo odpowiada na pytania związane z jej życiem przed udziałem w programie. Mimo to, kobiecie wymsknęło się kilka informacji, które zszokowały widzów. Między innymi okazało się, że zajmowała się prowadzeniem agencji towarzyskiej.

Sąd skazał ją na ponad rok pozbawienia wolności za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo i zmuszenie kobiet do prostytucji. W więzieniu spędziła 14 miesięcy. Czas rozłąki z synem bardzo niekorzystnie wpłynął na oboje. Dagmarze bardzo ciężko było żyć z myślą, że musiała go opuścić.

Trauma Conana Kaźmierskiego

Kobieta wyznała w wywiadzie, że ogromnie cierpiała.

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina, fioletowa z płaczu.

Gdy trafiła do więzienia, Conan miał 8 lat. Chłopczyk źle znosił rozstanie z matką. Był na skraju załamania nerwowego. Bez wątpienia czas spędzony w samotności negatywnie odbił się na ich dalszej relacji. Powrót do normalności i odbudowanie zaufania trwało długo. Celebrytka wyjaśniła, że dla Conana były to najgorsze chwile w życiu.

On bardzo to przeżył. Jego poduszka była codziennie mokra od łez. Babcia mi opowiadała. On gorzej to przeżył niż ja. Do tej pory się to ciągnie, gdzieś tam się odłożyło to u niego. Dziś już jest na szczęście dobrze.

Dagmara ma świadomość jak wielki błąd popełniła angażując się w proceder związany z prostytucją. Wyznała, że bardzo kocha syna i zrobi dla niego wszystko. Nigdy więcej nie podejmie podobnej pracy, ponieważ Conan jest dla niej wszystkim i zależy jej na jego szczęściu. Dagmara obiecuje:

Powiem, że już nie chce mi się prowadzić klubów nocnych. Nie zrobię już niczego, co sprawiłoby, żeby mój mały znowu by cierpiał.

Pomimo trudnej przeszłości widać, że Dagmara ma świetny kontakt z synem

Są przyjaciółmi i świetnie się bawią spędzając razem czas

Jej syn wspiera ją w każdej sytuacji. Gdy trafiła do szpitala, codziennie ją odwiedzał

Cudownie patrzeć na ich wspaniałą relację!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij