×

Tragiczny wypadek samochodowy. Spłonęli zaledwie 300 metrów od własnego domu

Tragiczny wypadek samochodowy wydarzył się w nocy z soboty na niedzielę, zaledwie 300 metrów od domu 24-letniego Jacka. Niestety, on i jego 22-letnia dziewczyna nigdy nie dotarli na miejsce. Zginęli w płonącym samochodzie.

Kilka kroków od domu

W nocy z 20 na 21 czerwca Jack Nunn i jego dziewczyna, 22-letnia pielęgniarka pracująca w szpitalu w Barnsley, Hannah Elsworth wracali do domu samochodem marki audi. Po drodze podwieźli dwójkę znajomych. Kilka minut po tym, jak para przyjaciół opuściła samochód Jacka, auto uderzyło w drzewo rosnące przy Huddersfield Road w Barnsley w hrabstwie South Yorkshire i stanęło w płomieniach.

Do tragedii doszło zaledwie 300 metrów od domu Jacka. Parze zostały do pokonania ostatnie metry, kiedy wydarzyło się nieszczęście.

tragiczny wypadek samochodowy
www.dailymail.co.uk

Tragiczny wypadek samochodowy

Na miejscu katastrofy natychmiast pojawili się okoliczni mieszkańcy, którzy próbowali ugasić płonące auto kubłami wody. Niestety, para dwudziestokilkulatków zginęła z płomieniach.  Jak potwierdza rzecznik policji South Yorkshire:

Około pierwszej w nocy [w niedzielę 21 czerwca 2020 r.] otrzymaliśmy doniesienie o kolizji na Huddersfield Road w Barnsley. Samochód zderzył się z drzewem. W akcji ratowniczej wzięli udział funkcjonariusze policji i służby ratunkowe. Kierowca i pasażerka zginęli na miejscu. Śledztwo jest kontynuowane.

Źródła: www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować

zamknij