×

Tragiczny wypadek na Mazurach! Cztery osoby nie żyją, w tym jedno dziecko

Tragiczny wypadek na Mazurach, gdzie czołowo zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Skutki są makabryczne. Jak podaje elbląska policja, w wyniku zdarzenia zginęły cztery osoby, w tym jedno dziecko. Do sieci wyciekło przerażające zdjęcie rozbitych pojazdów. Została z nich miazga.

Tragiczny wypadek na Mazurach

Do przerażającego wypadku doszło w niedzielę po południu na drodze S22 w Kamienniku Wielkim na dwa kilometry przed węzłem Młynary. To tam zderzyły się ze sobą czołowo dwa samochody osobowe, w których podróżowało łącznie pięć osób. Tuż po zdarzeniu na miejscu zjawiły trzy zastępy straży pożarnej i dwa OSP, w tym 20 ratowników. Służby robiły wszystko, aby zapewnić dostęp do poszkodowanych, zakleszczonych w rozbitych pojazdach.

tragiczny wypadek na Mazurach
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

Nie żyją cztery osoby, w tym jedno dziecko

O makabrycznych skutkach czołowego zderzenia poinformowała policja. W wypadku zginęli 21-letni kierowca samochodu marki volkswagen i 3 osoby z 4-osobowej rodziny podróżującej samochodem marki Chevrolet.

Doszło do czołowego zderzenia. Chevroletem jechała czteroosobowa rodzina: kobieta, mężczyzna i dwoje dzieci. Jedno dziecko przeżyło, zostało przetransportowane do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Cztery osoby nie żyją, w tym jedno dziecko

– powiedział Polskiej Agencji Prasowej Jakub Sawicki z elbląskiej policji.

tragiczny wypadek na Mazurach
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

Służby zablokowały drogę w miejscu wypadku, która ma po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Policja wprowadziła objazd węzłami Młynary i Frombork.

Służby nie udzielają bardziej szczegółowych informacji o ofiarach wypadku. Dokładne okoliczności i przyczyny tragedii są wyjaśniane pod nadzorem prokuratora.

tragiczny wypadek na Mazurach

Źródła: www.pap.pl
Fotografie: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij