×

Tragiczna śmierć matki trójki dzieci. 33-latka spadła z 25 metrów na beton

Tragiczna śmierć matki trójki dzieci. Prezent z okazji 33. urodzin okazał się śmiertelnie niebezpieczny. Młoda kobieta spadła z 25 metrów na beton.

Urodzinowy prezent

To miała być niezapomniana przygoda i dzień spędzony w towarzystwie przyjaciółki. Właśnie od niej pochodząca z Kazachstanu Jewgienija Leontiewa otrzymała niezwykły prezent z okazji 33. urodzin, które obchodziła 4 października. Razem z przyjaciółką miała skoczyć na linie.

Tragiczna śmierć matki trójki dzieci
Twitter

Skok na linie nie jest tym samym, co skok na Bungee. W tym przypadku lina wykonana jest z nylonu, przez co jest mniej elastyczna, co ma umożliwiać wykonywanie powietrznych akrobacji. Skoki zazwyczaj wykonuje się w ekstremalnych miejscach, na dachach wysokich budynków lub klifach.

Jewgienija była fanką sportów ekstremalnych i miała za sobą już dwa takie skoki. Ten miał być trzeci. Jednak urodzinowy prezent okazał się najgorszym z możliwych.

Tragiczna śmierć matki trójki dzieci

Jewgienija Leontiewa miała skoczyć z dachu hotelu w Karangadzie. Była przy niej przyjaciółka, która nagrywała przygotowania i sam skok, by móc go pokazać synom 33-latki. Jak się okazało, na filmiku zarejestrowano ostatnie chwile życia kobiety.

Na nagraniu widzimy, jak Jewgienija stoi na dachu wysokiego budynku. Jeden z mężczyzn zabezpiecza jej uprząż i sprawdza, czy liny są właściwie przypięte. Następnie kobieta staje na krawędzi i skacze. Dochodzi do tragedii.

Tragiczna śmierć matki trójki dzieci
Twitter

Okazało się, że lina nie była odpowiednio zabezpieczona. Niektóre źródła podają, że 33-latka za bardzo pospieszyła się z oddaniem skoku, przez co towarzyszący jej mężczyźni nie dopilnowali wszystkiego tak, jak należy. Być może zwiódł ją fakt, że nie był to jej pierwszy w życiu skok i Jewgienija poczuła się zbyt pewnie.

W efekcie kobieta spadła z wysokości 25 metrów i uderzyła w beton.

33-latkę przewieziono do szpitala i wykonano operację, ale próby ratowania życia 33-latki zakończyły się niepowodzeniem.

Wykonano kraniotomię i usunięto krwiaka. Pomimo podjętych środków medycznych pacjentka zmarła

– przekazał rzecznik szpitala.

33-latka osierociła trzech synów. Dla jednego z nich była matką zastępczą po śmierci bliskiego członka rodziny.

Przyjaciółka, która podarowała 33-latce skok na linie, miała skoczyć jako druga. Tuż przed skokiem Jewgienija opublikowała w mediach społecznościowych post o treści: „Żyj na całego! Będziemy latać”.

Wcześniej skakała dwa razy i wszystko było w porządku, chociaż my wybijaliśmy jej to z głowy. Mówiła, że po tych skokach jest jak nowo narodzona

– wyznała w rozmowie z kazachskimi mediami siostra zmarłej kobiety.

Lokalna policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 33-latki.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij