×

Chłopiec zmarł w ośrodku wypoczynkowym. Wszystko przez jedną kąpiel w basenie

Tragedia w ośrodku wypoczynkowym w Center Parks znajdującym się w hrabstwie Wiltshire w Anglii. Nie żyje chłopiec, który wraz z rodziną wybrał się do wspomnianego kompleksu. Dziecko zmarło tuż po tym, jak zachorowało po kąpieli w parku wodnym. Czyżby to stan wody był przyczyną zgonu dziecka?

Tragedia w ośrodku wypoczynkowym. Co było przyczyną śmierci dziecka?

Wstępnie mówi się, że woda mogła być zanieczyszczona. Niewykluczone, że to jej stan przyczynił się do tragedii, bowiem chłopiec na chwilę przed śmiercią bawił się w zbiorniku wraz z innymi dziećmi.

Zgłoszono nam, że niestety dziecko zmarło – personel miał przeprowadzić bardzo intensywne próby resuscytacji. Wszyscy łącznie z bawiącymi się dziećmi, byli bardzo zdenerwowani i zaniepokojeni widokiem basenu – powiedział jeden z wypoczywających w ośrodku pensjonariuszy

Oświadczenie władz ośrodka

Władze ośrodka Warminster wyraziły ubolewanie nad tragiczną śmiercią dziecka.

Jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną wiadomością, że młody gość naszego kurortu zmarł po tym, jak źle się czuł podczas pobytu. Nasze myśli są w tej trudnej chwili z rodziną – oświadczyły władze Center Parks

Tragedia w ośrodku wypoczynkowym

Center Parks

Nie było policji, a służby BHP nie zamierzają badać okoliczności śmierci dziecka

Mimo śmierci dziecka, nikt nie wezwał na miejsce zdarzenia policji. Co więcej, służby BHP zapowiedziały już, że nie będą badać okoliczności śmierci chłopca.

Wam też nie mieści się to w głowach?

_______________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij