×

Dzieci w wieku od 12 do 14 lat wybrały się na przejażdżkę autem. Doszło do tragedii

Tragedia w miejscowości Horodyszce w województwie lubelskim. To właśnie tam czworo nastolatków w wieku od 12 do 14 wybrało się na przejażdżkę samochodem. Przejażdżkę, której finał mrozi krew w żyłach. Niestety nie wszystkim udało się przeżyć.

Tragedia w miejscowości Horodyszce

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17.00 w miejscowości Horodyszce na drodze wojewódzkiej nr 815. Na drodze Wisznice – Parczew zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i volkswagen, którym jechało czworo wspomnianych wcześniej nastolatków.

Wypadek w miejscowości Horodyszce

TVN24

Jak doszło do wypadku?

Dziecko, kierujące pojazdem z drogi podporządkowanej, nie ustąpiło pierwszeństwa przejazdu, przez co doszło do zderzenia z jadącym drogą wojewódzką oplem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Wypadek w miejscowości Horodyszce

TVN24

Tragiczny finał

Wypadek okazał się być śmiertelny dla czternastolatki. Dziewczynka zmarła mimo reanimacji. Pozostała trójka nastolatków trafiła do szpitala w Lublinie. Osobom, które podróżowały oplem, nic się nie stało.

Policja i prokuratura wciąż ustalają szczegóły zdarzenia. Na chwilę obecną nie wiadomo, który z nastolatków prowadził pojazd.

Polecane

Może Cię zainteresować