×

Tola z Blog 27 kiedyś szokowała jako nastolatka. Dziś wygląda jak inna osoba

Nastoletnie gwiazdy dorastają na naszych oczach – nie tylko te zza oceanu. Na naszym rodzimym podwórku także mamy osobistości, które przez lata przeszły ogromną przemianę. Dorosłość zmienia każdego ? Wśród takich osób jest na pewno Tola z Blog 27. Kiedyś zespół dla nastolatek święcił triumfy i można śmiało powiedzieć, że duet z Blog 27 był w naszym kraju popularny.

Tola z Blog 27 zmieniła się szczególnie mocno. Z wyrazistego wizerunku dziewczyny o farbowanych włosach i mocnym makijażu stała się subtelną kobietą

Drogi zawodowe dziewczyn najwyraźniej musiały się rozejść, ponieważ Tola wyjechała do Stanów Zjednoczonych do szkoły. Na jakiś czas było o niej cicho.

Tola z Blog 27

Po edukacji w USA musiała stęsknić się za krajem i wróciła do Polski

Odmieniona, bez tony makijażu i przerysowanego wyglądu. Bez dwóch zdań musiała wkroczyć na inną ścieżkę, której bliżej do naturalności. 25-latka prezentuje swój zgoła odmienny styl na swoim koncie na Instagramie i oczywiście szokuje tym swoich starych fanów.

Tola jednak nie rzuciła muzyki, a wręcz przeciwnie – zaczęła szukać siebie na nowo. Teraz jej styl w niczym nie przypomina popowych hitów sprzed dekady

Naszym zdaniem progres jest ogromny i bardzo miło ogląda się teledyski Toli. Do tego widzimy, że metamorfoza dodała jej pewności siebie. Oczywiście miło wracamy do piosenek Blog 27, ale teraźniejszość podoba nam się bardziej.

A Waszym zdaniem Tola z Blog 27 zmieniła się na plus?

Pamiętacie ją sprzed lat?

Może Cię zainteresować

zamknij