×

To zdjęcie stało się hitem sieci! „Najlepsze zdjęcie z meczu Polska-Anglia”

Gdy jedni z uwagą oglądają mecz, inni wolą podziwiać to, co dzieje się na trybunach. Nasza reprezentacja vs kobiece wdzięki 0:1. To zdjęcie stało się hitem sieci!

Lans na stadionie

Mecz Polska-Anglia na PGE Narodowym w Warszawie obejrzało ponad 56,6 tys. kibiców! To imponująca frekwencja i o ponad 18 tys. kibiców więcej, niż podczas spotkania z Albanią. Dlatego niektórzy traktują mecz jak okazję ku temu, żeby się wylansować. Aspirujące modelki i celebrytki pamiętają, jak rozpoczęła się kariera Natalii Siwiec, niby przypadkiem wypatrzonej na trybunach Stadionu Narodowego spośród wielu kibiców. Od tej pory Siwiec zaczęła regularnie pojawiać się na zdjęciach w kolorowej prasie i portalach plotkarskich. Najwyraźniej niektóre panie marzą o tym, by i dla nich mecz naszej reprezentacji stał się przepustką do sławy.

To zdjęcie stało się hitem sieci!

Trzeba przyznać, że cel poniekąd został osiągnięty, bo zdjęcie tej atrakcyjnej blondynki ostatnio stało się hitem sieci. Ale nie do końca z powodu wdzięków pięknej kobiety. Pikanterii zdjęciu dodaje mistrz drugiego planu, a raczej jego wyraz twarzy, gdy podziwia atuty tajemniczej piękności.

Tylko piłkarzy żal, bo wylewali na murawie siódme poty, a i tak nie zdołali zainteresować pana bardziej, niż kobiece pośladki w kusych szortach.

Źródła: sport.interia.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij