×

9 rzeczy, które najbardziej pociągają mężczyzn u kobiet. Dosłownie szaleją na ich punkcie

Nie od dziś wiadomo, że kobieta może mieć ogromny wpływ na życie mężczyzny. Istnieje pewna grupa rzeczy, która wywołuje u nich obsesję na punkcie płci pięknej! Oczywiście, niektórzy starają się kontrolować swoje emocje, podczas gdy inni nie potrafią nad nimi zapanować. Jak one to robią, że potrafią tak bardzo rozkochać w sobie faceta?

Oto 10 rzeczy, które mężczyźni najbardziej uwielbiają w kobietach. To bardziej pociągające, niż mogłoby się wydawać!

#1 Zapach

Flickr

Zdarza się, że mężczyźni dosłownie wyciągają damskie ciuchy z kosza na pranie i najzwyczajniej w świecie wąchają brudną odzież! W pewnym stopniu ma to sens. Każdy ma swój własny zapach, a jeśli w koszu znajdują się tylko i wyłącznie ubrania danej osoby – wyobrażasz sobie tę dawkę ulubionego zapachu?

#2 Pochwały

Flickr

Kto wie, jak cieszy się piesek, gdy zacznie się go chwalić? Podobnie jest z facetami. Są uzależnieni od pochwał, a już na pewno od tych, którymi obdarowują ich kobiety.

#3 Makijaż i sposób uczesania

Flickr

Kto by pomyślał, że niektórzy faceci mogą mieć obsesję na punkcie koloru włosów lub makijażu kobiety. Okazuje się, że jest to możliwe! Są na tym świecie mężczyźni, którzy niemal za każdym razem sprawdzają paznokcie kobiecie, a jakby tego było mało, śledzą najnowsze trendy na Instagram’ie!

#4 Seks

Pixabay

Mężczyźni z natury znacznie więcej myślą o seksie niż kobiety. Nie ma się więc co dziwić, że są w stanie zwariować na punkcie kobiety, która dosłownie „szaleje w łóżku”. Przypadek, w którym mężczyzna chce wrócić do będącej bardzo dobrą w łóżku kobiety, a z którą rozstał się lata temu, jest więc jak najbardziej wytłumaczalny.

#5 Nieobecność

Flickr

Wielu facetów zaczyna odczuwać brak kobiet dopiero wtedy, gdy znikają z ich życia. Często mówi się, że jest to najlepszy sposób na zdobycie serca mężczyzny.

#6 Tajemniczość

Flickr

Tajemniczość sprawia, że mężczyźni chcą wiedzieć więcej i więcej. Kobieta, z której można czytać, jak z książki, wydaje się automatycznie mniej atrakcyjna.

#7 Wady

Flickr

Każda blizna, humorek czy dana cecha charakteru, która mogłaby być wadą, dla drugiej osoby może być zaletą. Nie od dziś wiadomo, że niektóre wady przyciągają facetów niczym magnes.

#8 Własny styl

Flickr

„Nie jestem normalna”. Faceci lubią wyjątki. Jeśli kobieta ma swój własny styl, ubiera się po swojemu i różni się od swoich rówieśniczek, może to stać się dla niej ogromną zaletą.

#9 Kobiecość

Flickr

Większość mężczyzn dosłownie szaleje za kobiecą naturą. Jest to coś, czego po prostu nie da się niczym zastąpić.

Może Cię zainteresować

zamknij