×

Chaos w szkole po reformie edukacji. Film z V LO w Słupsku najlepiej go pokazuje

Tłok w szkole po reformie edukacji. Niestety, prawda jest taka, że w szkołach brakuje miejsc i…miejsca! Na facebookowym fanpage’u „Akutalny Spotted Słupsk” pojawił się filmik, który nagrał jeden z uczniów V Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Słupsku. Widać na nim, jak uczniowie ledwo są w stanie przejść z klasy do klasy z powodu wszechobecnego zatłoczenia. Nagranie jest szeroko komentowane w sieci.

Tłok w szkole po reformie edukacji!

Filmik z sytuacji, jaka aktualnie ma miejsce w V Liceum Ogólnokształcącym, pojawił się we wtorek, a już obejrzało go 300 tysięcy internautów. Pod nim zaroiło się od komentarzy. Wiele osób go również udostępniło. Nas wcale to nie dziwi. Dlaczego? Tylko spójrzcie:

Nagranie trwa zaledwie kilka sekund, ale świetnie pokazuje problem. Na szkolnym korytarzy widzimy tłoczących się uczniów. Tłok jest tak wielki, że naprawdę ledwo się między sobą przeciskają.

Komentarze ludzi

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Oczywiście, wszyscy są zaniepokojeni. Pojawiają się również głosy, że V Liceum nie jest jedyną szkołą, w której pojawił się taki problem. Co więcej, rodzice piszą także o przeładowanych autobusach oraz pociągach, którymi dzieci jeżdżą do szkół:

Jak kurczaki w klatce

Było wspierać strajk. Teraz to już nikt nie zawalczy o wasze dzieci.. na własne życzenie to macie

Pokłosie udanej reformy oświaty wg PIS, a płacą za to dzieci. Odpowiedzialność zrzucają na samorządy a sobie przyznają nagrody

3 października przy urnie wyborczej podziękujcie wszystkim paniom Zalewskim, panom Piontkowskim i innym z ich partii za te „luksusy”. A o starcie na studia trzech roczników nie zapomnijcie!

Wiecie co moja pierwsza myśl co w czasie pożaru lub innego zagrożenia czy w ogóle ktokolwiek brał to pod uwagę niech to zalewską szlag trafi. Moja córka to już jest stara kobita i dziękuję Bogu że nie ma dzieci bo w tym kraju nie powinno się teraz rodzić

To wszystko nieprawda. Minister edukacji powiedział, że reforma się udała. Macie chaos w głowie.

A co z przepisami BHP. Czy to jest bezpieczne dla dzieci taki tłok. Co w razie ewakuacji? Kto wyrazie czego za to odpowie?

Brak jakich kolejek godności ludzkich traktują nas jak zwierzęta, pamiętajcie przy wyborach!

Tłok w szkole po reformie edukacji. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

zamknij