×

W środku nocy siada do oświetlonego pianina stojącego na ulicy. Nie do wiary, co się dzieje w oddali

Nic nie wprowadza w świąteczny nastrój bardziej, niż pięknie mieniące się ozdoby oraz światełka choinkowe. Do tego wszystkiego unoszący się w powietrzu zapach pierników oraz wyjątkowa muzyka. O to ostatnie, wyjątkowo postarali się w tym roku The Piano Guys.

Amerykańska grupa muzyczna zasłynęła z tworzenia coverów znanych utworów

Czwórka utalentowanych znajomych postanowiła nagrać kilka piosenek, które szybko skradły serca milionów ludzi na całym świecie. The Piano Guys grali już na Wielkim Murze w Chinach oraz na wzgórzach w Szkocji, lecz tym razem postanowili nagrać teledysk w zwykłej amerykańskiej dzielnicy. Spokojna dzielnica i świątecznie przystrojone domki, tworzą relaksujący i cudowny klimat.

The Piano Guys użyli ponad pół miliona bożonarodzeniowych lampek, które reagują na 88 klawiszy pianina

Dzięki takiemu zabiegowi, możemy podziwiać nie tylko piękne dźwięki kolędy „I Saw Three Ships”, ale również fantastyczny pokaz świetlny.

Teledysk został zrealizowany w środku nocy, a głośno grające pianino sprawiło, że policja (którą słychać na końcu wideo) przyjechała sprawdzić, co jest przyczyną zakłócania ciszy nocnej! Na szczęście funkcjonariusze byli życzliwi i The Piano Guys mogli dokończyć swój teledysk.

Tylu świecących lampek w ciemności jeszcze nie widziałam!