×

„Teściowa przegięła z tą suknią!”. Strój matki pana młodego wywołał poruszenie na ślubie

Ślub to uroczystość, która rzecz jasna rządzi się swoimi prawami. Jasne jest, że tego dnia najważniejsza jest panna młoda i to właśnie jej kreacja jest najistotniejsza. Mówi się, że biel jest zarezerwowane tylko dla niej i raczej inne kobiety nie powinny decydować się na ten kolor. No chyba, że przyszła żona nie ma z tym problemu, ale to raczej zdarza się rzadko.

Ta fotografia ślubna stała się hitem w sieci po tym, gdy matka założyła… suknię ślubną (?!) na ślub swojego syna

Daleki członek rodziny, który także uczestniczył w ceremonii, nie do końca zrozumiał wybór teściowej panny młodej i zdecydował się wrzucić zdjęcie do sieci i zapytać ludzi o zdanie.

Na zdjęciu widać teściową w koronkowej białej sukni, która śmiało mogłaby być założona przez jakąś pannę młodą w dniu jej ślubu

Zszokowani internauci natychmiast zaczęli komentować ten wybór i uznali, że było to niestety bardzo niestosowne. Niektórzy wręcz napisali, że teściowa musi bardzo nie lubić swojej synowej.

I tak, faktycznie ta biel wpada w niebieski, ale to wciąż jest okropnie niestosowne, gdy teściowa ma na sobie ślubną suknię i próbuje konkurować z panną młodą

Oj, coś mi się wydaje, że ta dziewczyna nie będzie mieć łatwo w nowej rodzinie. Kto w ogóle odważyłby się przyjść w bieli na ślub? Milion kolorów jest przecież. To już czerń lepsza!

No ewidentnie zagranie po złości. Czyżby mamusia nie umiała się pogodzić z tym, że synuś zakłada nową rodzinę? Kompleks Edypa?

Zdecydowane przegięcie!

Zastanawiamy się, co ta panna młoda pomyślała o wyborze stroju swojej teściowej…

__________________________________
Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: [email protected]

Polecane

Może Cię zainteresować