×

Na podniebieniu córeczki dostrzegła czarną plamę. Od razu pojechała do lekarza

Darian Depreta to mama uroczej Belli. Kobieta kilka dni temu opublikowała w sieci post, który wywołał uśmiech na twarzy niejednego internauty. Wszystko przez zabawną sytuację, która jej się przytrafiła.

Była przerażona

Zaznaczmy, że początkowo historia Darian była przeznaczona jedynie dla znajomych, jednak zrobiła taką furorę, że opisały ją media na całym świecie…

Wszytko zaczęło się od tego, że młoda mama zauważyła na podniebieniu swojej córeczki dziwną, ciemną plamę. Na początku próbowała sama sprawdzić, co to może być. Chciała, usunąć ją palcem, ale nie udało jej się. Wtedy przeraziła się i od razu pojechała z dzieckiem na pogotowie.

Wszczęła ogromną awanturę

Na miejscu lekarz oczywiście natychmiast zbadał dziecko. Nie był jednak w stanie powiedzieć, co dolega dziewczynce. Ostatecznie po konsultacji z kolegą stwierdził, że musi to być niegroźne znamię, które Bella ma od urodzenia.

Wtedy młoda mama wściekła się. Wszczęła awanturę, twierdząc, że przecież bacznie obserwowała swoją córkę i jest pewna, że ciemna plama pojawiła się w ostatnim czasie. Żądała, aby do gabinetu sprowadzili innych specjalistów, którzy przyjrzą się jej córce. W końcu udało się jej zmusić do tego medyka.

Niespodzianka!

Gdy czekali na przyjście kolejnych lekarzy, pielęgniarka wzięła Bellę jeszcze na chwilę do gabinetu. Chciała znów przyjrzeć się „znamieniu”. Od razu jej uwagę zwrócił fakt, że plamka zmieniła kolor na brzegach i zaczęło delikatnie odchodzić. Zdecydowała się sprawdzić to placem. Wyciągnęła z budzi dziewczynki kawałek…tektury.

Właśnie wtedy Darian olśniło… Przypomniała sobie, że jej córeczka zakradła się wcześniej do tekturowego pudełka i zjadła jego kawałek.

Czy musimy dodawać, że młoda mama o mały włos nie spaliła się ze wstydu??

Może Cię zainteresować

zamknij