×

Kiedyś była uroczą blondynką. Teraz jej wygląd budzi wiele kontrowersji

Postrzeganie tatuaży bardzo zmieniło się na przestrzeni kilku ostatnich lat. Ozdabianie swojego ciała jest teraz w modzie. Większość osób decyduje się na tatuaż, np. na ramieniu, udzie, plecach czy klatce piersiowej. Ta dziewczyna postanowiła pójść o krok dalej i zdecydowała się na ozdobienie (chociaż akurat to słowo może być w jej przypadku sporne) swojej twarzy niecodziennym wzorem.

Tajemnicza Niemka

O dziewczynie nie wiadomo zbyt wiele. Przedstawia się jako Balea The Scarleg. Z jej instagramowego profilu możemy dowiedzieć się tylko, że jest weganką i mieszka w Berlinie. Przypuszczamy, że nawet mieszkając w europejskiej stolicy techno, mocno wyróżnia się z tłumu.

Jej wygląd wzbudza emocje

Na YouTubie znajduje się nagranie, na którym można zobaczyć jak wyglądała przed metamorfozą. Od tego czasu zmieniła się nie do poznania. I nie chodzi tylko o kolor włosów.

Niemka ma kilkanaście kolczyków w twarzy. Do tego ma wytatuowaną gałkę oczną, dziury po ogromnych tunelach i rozcięty język. Ale największe kontrowersje wzbudza tatuaż na twarzy.

Jesteśmy dalecy od oceniania wyglądu innych ludzi, ale trzeba przyznać, że twarz dziewczyny przypomina trochę pomazany margines szkolnego zeszytu.

Uważacie, że dziewczyna zmieniła się na korzyść?

Polecane

Może Cię zainteresować