×

Zdenerwowana dziewczynka kończy śpiewać. Nagle ze łzami w oczach biegnie w stronę publiczności

Występ w telewizji dla kogoś początkującego to zawsze duże emocje. Gdy dodać do tego fakt, że śpiewa się przed królową Wielkiej Brytanii i premierem, stres jeszcze bardziej potęguje. Kilka lat temu zespół Poppy Girls, składający się z samych dziewczynek, został zaproszony do wzięcia udziału w Festiwalu Pamięci, podczas którego składa się hołd wszystkim ofiarom wojny i walczącym.

Nie trzeba dodawać, że wykonanie dziewcząt wzbudziło ogromne emocje, zwłaszcza, że co najmniej jeden rodzic każdej z nich, jest w siłach zbrojnych. Poppy Girls śpiewały wzruszającą piosenkę The Call „No Need To Say Goodbye”. Dziewczynki były świadome, że występują w szczytnym celu. Wszystkie zebrane pieniądze przekazano później rodzinom poległych żołnierzy.

Sama obecność Królowej była dla nich ogromnym przeżyciem, ale najmłodsza wykonawczyni, 10-letnia Megan Adams, była poruszona czymś zupełnie innym. Nagle wśród publiczności pokazał się jej tata, porucznik Billy Adams, który służył za granicami kraju.

Gospodarz programu czekał z tym do końca, aby nie rozproszyć 10-latki. Dopiero po chwili ujawnił wyjątkową niespodziankę. Na YouTube ponad 19 mln osób widziało już ten piękny film. Emocje, których nie da się powtórzyć!

Może Cię zainteresować

zamknij