×

„Tata ma większe piersi ode mnie i się tym szczyci”. Niewielu pochwala ich model rodziny

14-letnia Mia nigdy nie myślała, że tak będzie wyglądać jej życie. Wprawdzie nie ma nic przeciwko temu, że ludzie oglądają się za nią, gdy idzie z ojcem, ale też nie do końca rozumie ich zaciekawienie. Z czego ono wynika? Jej tata ma większe piersi od niej, ale to nie wszystko, co wyróżnia tę rodzinę na tle innych.

Z wojska do kobiecych ubrań

Dla 38-letniej Maxine Montoya jej dekolt w rozmiarze 42JJ jest sposobem na wyrażenie jej kobiecości. Tylko zanim Maxine była pełną wdzięków kobietą, walczyła w amerykańskich siłach powietrznych.

Maxine w wojsku

Zacznijmy jednak od samego początku…

Zanim Maxine stała się kobietą, była mężczyzną, który wziął śłub i doczekał się ze swoją żoną upragnionego dziecka. Dziś Mia ma 14-lat i mieszka z tatą.

Nie widzę powodu, dla którego transseksualistka nie może być ojcem – wciąż jestem ojcem dla mojej córki. Jestem kobietą, która dla swojego dziecka jest ojcem

ojciec 14-latki

Mia także oznajmiła coś ojcu

W wieku zaledwie 9 lat dziewczynka zorientowała się, że jest biseksualna. Ona sama uważa, że jest to zasługa transpłciowego rodzica, dzięki któremu zrozumiała, jakie jest jej prawdziwe JA.

Gdyby mój tata nie dokonał przemiany, prawdopodobnie tak szybko nie podzieliłabym się z nim tym, że jestem biseksualna

jej tama ma większe piersi od niej

Tata ma większe piersi od niej

Jednak dla 38-latka to ciągle za mało. Uważa, że aktualna operacja się udała, ale w jego odczuciu większe piersi wyglądałyby lepiej do jego sylwetki.

Mógłbym rozmawiać o moich cyckach przez cały dzień. Jestem nieziemsko zadowolony z operacji, ale mógłbym mieć większe piersi. Dlaczego? Podoba mi się to podkreślenie kobiecości

jej tama ma większe piersi od niej

Czas w wojsku i skrywane pragnienia

Maxine zapewnia, że gdyby nie wychował się w konserwatywnym domu, znacznie wcześniej zdecydowałby się na to, aby dokonać przemiany.

Moja matka chciała, abym wstąpił do wojska. Sczerze mówiąc, nie mam bardzo miłych wspomnień z tamtego okresu. W wojsku nie występowałam jako transseksualistka, ale to nie znaczy, że nie odczuwałem takiej potrzeby. Czułem się źle sam ze sobą, dlatego zdarzało mi się przebierać, gdy po godzinach służenia. Miałem na sobie spódnicę i makijaż i chodziłem po okolicy, gdy ktoś mnie zobaczył i powiedział o tym przełożonym. Dostałem ostrzeżenie i pogróżki

Maxine stosuje hormonalną terapię zastępczą od ponad półtora roku i nigdy nie była szczęśliwsza

Zadałem sobie pytanie: czy kiedykolwiek chcę być postrzegany jako mężczyzna? A odpowiedź brzmiała „Nie”

Mia

Nie narzeka na brak zainteresowania

Ludzie zakładali, że pociągają mnie mężczyźni, ponieważ jestem kobietą. Ludzie nie rozumieją tego, kto może mi się podobać, bo nie mogą oddzielić płci od seksualności

Maxine jest w stałym związku ze swoją partnerką Melissą, która ma dystrofię mięśniową. Maxine jest jej pełnoetatowym opiekunem. Niestety para musi stawić czoła wielu osądom i uprzedzeniom skierowanym w ich stronę. Oni jednak skupiają się na sobie i wierzą, że w głębi ludzie nie są tacy źli.

jej tama ma większe piersi od niej

Może Cię zainteresować

zamknij