Była uważana za jedną z najseksowniejszych aktorek. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat

Tara Reid to aktorka, która zrobiła w latach 90. światową karierę. Gwiazda jest znana widzom z takich filmów jak „Szkoła Uwodzenia”, „Dotyk anioła”, czy „American Pie”, który przyciągnął przed ekrany miliony ludzi. Piękna blondynka błyskawicznie zdobyła sobie sympatię wielu osób (szczególnie płci męskiej), które dosłownie zakochały się w aktorce. Od tamtych lat upłynęło już sporo czasu, a Tara już w niczym nie przypomina siebie sprzed lat…

Początek kariery gwiazdy

Blondynka z „American Pie” swoją aktorką karierę rozpoczęła mając zaledwie 6 lat. Wzięła wtedy udział w teleturnieju dla dzieci „Child’s Play”. Chwilę później trafiła do szkoły aktorskiej, gdzie jej przyszłość już zapowiadała się obiecująco, bowiem wyróżniała się na tle swoich rówieśników. Jako młoda dziewczyna Tara występowała głównie w spotach reklamowych, po czym przyszedł czas na pierwsze role serialowe, aż w końcu te zdecydowanie bardziej wymagające, czyli filmowe.

Była uważana za jedną z najseksowniejszych aktorek. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat
UdostępnijAmerican Pie

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Przemiana Tary

Od momentu gry we wspomnianych wcześniej filmach, trudno doszukiwać się w filmografii aktorki roli, która przyniosłaby jej równie duży rozgłos. Kiedy 5 minut sławy gwiazdy dobiegło końca, w życiu gwiazdy nie brakowało skandali, o których wielokrotnie pisała amerykańska prasa. Jakby tego było mało, Tara stała się fanką zabiegów medycyny estetycznej, a co za tym idzie, co jakiś czas poddawała się kolejnym zabiegom, które miały odbić się pozytywnie na jej wyglądzie.

Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że gwiazda w ostatnim czasie bardzo schudła. Niektórzy uważają nawet, że zmaga się z anoreksją, choć sama zaznacza, że nie ma problemów z wagą.

Mój wygląd się nie zmienia. Po prostu taka już jestem. To moja naturalna waga i ludzie powinni to zrozumieć. Nie mam anoreksji. Nigdy nie miałam. Nie mam żadnych zaburzeń odżywiania. Po prostu jestem szczupła. Wielu ludzi ma nadwagę. Ale nie są przez to krytykowani za każdym razem, gdy pokażą się publicznie – wyznała w rozmowie z DailyMail TV

Wielokrotne korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej i szokujący spadek wagi gwiazdy sprawił, że piękna niegdyś blondynka dzisiaj już praktycznie w niczym nie przypomina siebie sprzed lat. Niektórzy uważają, że przyczynił się do tego również imprezowy styl życia i narkotyki, od których podobno nie stroniła.

Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Zdjęcia, które pokazują jak bardzo zmieniła się jedna z bardziej lubianych aktorek młodzieżowego kina

Tara w walentynkowy wieczór tuż przed restauracją w Beverly Hills została przyłapana przez paparazzi. Aktorka, o której słuch zaginął, była ubrana dość ekstrawagancko – luźna tunika, białe kabaretki, czerwone szpilki i marynarka, do której dobrała sporych rozmiarów torebkę. Cała stylizacja jeszcze bardziej podkreślała, że Tara jest bardzo szczupła, a przecież nie taką ją pamiętamy.

Tara w ubiegłym roku skończyła 43-lata. Poniżej zestawiliśmy jej zdjęcia, aby pokazać, jak bardzo zmieniła się przez ostatnie lata.

W której wersji ją wolicie? My zdecydowanie bardziej obstawiamy za wersją po lewej stronie. Pozostaje nam więc mieć tylko nadzieję, że aktorce nic nie dolega i już wkrótce pokaże nam się w zdecydowanie lepszym wydaniu.

Zobacz także:

Źródło: plotek.pl, kultura.onet.pl | Fotografie: American Pie