×

Tak wygląda siostrzenica księżnej Diany. Śliczna Kitty zarabia… promując mleko w Chinach

Jest uważana za jedną z najpiękniejszych brytyjskich arystokratek. Brytyjczycy twierdzą, że jest łudząco podobna do swojej cioci. Jak wygląda siostrzenica księżnej Diany i czym się zajmuje?

Kitty Spencer miała zaledwie 6 lat, gdy jej sławna ciocia zginęła w wypadku. Wyrosła na prawdziwą piękność!

Rodzinna miłość do mleka?

Uwagę przykuła już na ślubie Meghan i Harry’ego. Kitty ma 29 lat i pracuje jako modelka. Obecnie arystokratka zarabia w dość nietypowy sposób. Promuje mleko w Chinach, a w rozmowie z chińskimi mediami, twierdzi:

Dzień rodziny królewskiej zwykle zaczyna się od szklanki mleka lub herbaty.

Okazuje się jednak, że – mimo zapewnień Kitty, jej rodzina mlekiem wcale nie jest zachwycona. A przynajmniej faktem, że arystokratka promuje je w mediach.

Innym członkiem rodziny królewskiej, który podpisuje lukratywne kontrakty reklamowe, jest najstarszy wnuk królowej Elżbiety II – Peter Philips. Gdy okazało się, że Peter wystąpił w reklamie mleka, emitowanej w chińskiej telewizji, rodzina królewska, delikatnie mówiąc, nie była zadowolona.

Brytyjscy politycy potępili udział w reklamach i uznali go za poniżający dla monarchii. Oliwy do ognia dolał były szef królewskiej kuchni, który wyśmiał pojawiające się w reklamie stwierdzenie, że Philips wychował się na mleku z Jersey, pochodzącym ze stada w Windsor.

Dzień po tym, jak informacja przedostała się do mediów, okazało się, że więcej członków rodziny królewskiej przejawia dziwną sympatię do mleka. Przynajmniej chińskiego.

Czy reklamy Kitty spotkają się z cieplejszym przyjęciem ze strony rodziny? Niewątpliwie Kitty ma nad Philipsem jedną przewagę – urodę, którą przypomina ulubioną księżną Brytyjczyków – Dianę. Modelka i arystokratka, mleko reklamuje w pięknej, szmaragdowej sukni.

Tak wygląda siostrzenica księżnej Diany

Kitty jest wysoką, piękną blondynką o dużych oczach i idealnej figurze.

Czy fani rodziny królewskiej mają rację, gdy twierdzą, że Kitty przypomina księżną Dianę?

Narzeczony starszy o 32 lata

O Kitty zrobiło się głośno za sprawą jej związku z milionerem, który jest starszy od ojca Kitty o 5 lat.

Michael Lewis jest potentatem mody i rozwodnikiem z trójką dorosłych dzieci. Między nim a Kitty jest 32 lata różnicy. Szacuje się, że majątek narzeczonego Kitty, ma wartość około 80 milionów funtów.

Według mediów, para spotyka się od ponad roku i planuje wspólną przyszłość.

Kitty już wcześniej związała się ze starszym mężczyzną – magnatem nieruchomości, 48-letnim Niccolo Barattieri di San Pietro, z którym rozstała się w 2017 roku.

Z czego wynika decyzja Kitty, aby zarabiać występując w chińskich reklamach mleka?

 

Tak wygląda siostrzenica księżnej Diany

Instagram

 

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram.com, YouTube.com

Polecane

Może Cię zainteresować