×

Tajemniczy mężczyzna w lesie. Obozowicze zobaczyli go dopiero na nagraniu

Tajemniczy mężczyzna w lesie obserwował grupę obozowiczów. Młodzi ludzie nie zdawali sobie sprawy, że na pustkowiu oprócz nich może znajdować się ktoś obcy. Dopiero oglądając nagrania z wycieczki, zorientowali się, że podążała za nimi upiorna postać.

Prawdziwy horror

Wakacje są w pełni, dlatego młodzi ludzie szukają sposobów, aby korzystając z pięknej pogody nieco wypocząć przed zbliżającym się wielkimi krokami powrotem do szkół czy na uczelnie. Jedną z najtańszych a zarazem najpowszechniej dostępnych form wypoczynku jest wyjazd pod namiot. Na bardzo podobne rozwiązanie zdecydowała się grupa przyjaciół z USA. Młodzi ludzie zorganizowali wypad w dość odludne miejsce. Spodziewali się, że nie natkną się tam na nikogo, ponieważ nie jest to region cieszący się zbytnim zainteresowaniem. Bardzo zdziwili się, gdy przeglądając nagrania z ogniska na pustkowiu, zorientowali się, że w rzeczywistości wcale nie byli sami.

Jeden z uczestników imprezy, nagrywając krótki filmik uchwycił na nim tajemniczą, ciemną postać. Na nagraniu wyraźnie widać, że mężczyzna obserwuje z ukrycia grupę obozowiczów. To odkrycie bardzo mocno wstrząsnęło młodymi ludźmi. Postanowili podzielić się filmikiem ze światem. Wideo trafiło do serwisu TikTok i w błyskawicznym tempie zyskało ogromną popularność. W ciągu kilku dni obejrzało je niemal 4,5 miliona ludzi z całego świata.

tajemniczy mężczyzna w lesie 2
Pixabay

Tajemniczy mężczyzna w lesie

Na krótkim nagraniu widać dwójkę przyjaciół, którzy wspólnie spędzają czas nad ogniskiem. Jeden z nich nagrywa filmik, podczas gdy drugi zajmuje się dokładaniem gałęzi do ogniska. W pewnej chwili telefon wymyka się z rąk nagrywającego. Przez kilka sekund w kadrze widać fragment nieba i pobliskiej góry. Właśnie wtedy zza skały wyłania się ciemna postać mężczyzny przypominająca widmo. Postać wyraźnie obserwuje chłopaków. Chwilę później nagranie się kończy.

Nastolatkowie przeżyli szok, gdy w trakcie przeglądania materiałów z wycieczki natknęli się na postać widmo. Sądzili bowiem, że na odludziu nie ma nikogo poza nimi. Autor nagrania, Carter napisał pod filmem, że nigdy wcześniej tak bardzo się nie bał. Próbował namierzyć dziwną postać, ale niestety nie udało mu się ustalić kim był mężczyzna zza skały.

tajemniczy mężczyzna w lesie 3
Pixabay

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Wiele osób snuje domysły na temat zjawisk paranormalnych, które mogą wiązać się z pojawianiem się tego typu postaci. Inni śmieją się, że całe nagranie mogło być zaplanowane przez grupę przyjaciół w celu zdobycia nowych obserwatorów w mediach społecznościowych. Wiele osób kwestionuje wiarygodność nagrania.

To nie pierwszy raz, gdy w mediach społecznościowych pojawiają się materiały przedstawiające niezidentyfikowane postaci. Niedawno było głośno o widmie z Czarnobyla odkrytym dzięki Google Maps.

@carterboothNever been so disturbed 😳 ##fyp ##creepy ##camping♬ original sound – CarterBooth

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: TikTok, Pixabay, www.youtube.com

Może Cię zainteresować