×

Tajemnicze stworzenie wyłoniło się zza roślinności na samym środku pustyni. Co to może być?!

Różne stwory są dla niektórych koszmarem, a dla innych obiektem fascynacji. Choć większość kreatur kojarzy nam się z mitycznymi stworzeniami, w codziennym życiu możemy napotkać takie, które wyglądem przypominają te z baśni.

potwór

Wszystkie legendy i opowieści o potworach są fascynujące. Jedna myśl, że stwór czai się gdzieś głęboko w lesie lub w głębi oceanu i chcemy w nią wierzyć. Chcemy się dowiedzieć, czy potwór rzeczywiści istnieje. I być może tak, a być może nie.

Najbardziej znanym człekopodobnym stworem jest Wielka Stopa lub Yeti. Niesławny film z 1967 roku zafascynował społeczeństwo na tyle, że dla wielu wydaje się prawdopodobne, że jest to potwór istniejący w rzeczywistości.

Teraz mamy nowe stworzenie. Prosto z Portugalii, na środku pustyni, operator uchwycił wyłaniającą się dziwną kreaturę. Czy to może być prawda?

Między nadmorskimi kurortami, ciągną się kilometry gorącej i suchej portugalskiej pustyni. Być może idealne miejsce dla takich stworzeń. Dziwna małpia postać została uchwycona właśnie tam. Bardzo długie ramiona i zdeformowana postawa raczej nie przypomina ludzkiej. Zobacz ten ciekawy materiał i daj nam znać co myślisz!

Polecane

Może Cię zainteresować