×

Tajemnica Jacka Wójcika wyszła na jaw. Przyjaciel Dagmary długo ją skrywał!

Tajemnica Jacka Wójcika jest trudna do odgadnięcia, bo przyjaciel Dagmary na oko sprawia zupełnie inne wrażenie. Mało komu przyszłoby do głowy, jak wrażliwa dusza kryje się pod masą mięśniową.

Przyjaciel Dagmary

Medialna kariera Jacka Wójcika rozkręciła się dzięki Dagmarze Kaźmierskiej. Oboje mieszkają w Kłodzku i przyjaźnią się od wielu lat. Oczywistym jest, że gdy reżyser Piotr Wąsiński wpadł na pomysł nakręcenia reality show z Dagmarą w roli głównej, nie mogło też zabraknąć Jacka.

Obok Edzi jest najbliższym przyjacielem Kaźmierskiej. W piątym sezonie pojawiła się nawet nadzieja, że ich zażyłość przekształci się w stały związek, a Jacek nawet zebrał się w sobie i oświadczył. Jednak Dagmara wolała utrzymać ich relację na stopie przyjacielskiej. Na szczęście odrzucone oświadczyny nie zaszkodziły ich przyjaźni. Nadal, jak gdyby nigdy nic, spędzają razem urlopy, a Jacek pomaga Dagmarze w prowadzeniu jej biznesu.

Wolne chwile spędza, jak widać na pierwszy rzut oka, w klubie fitness, gdzie pracuje nad muskulaturą. Ze zdjęć, które zamieszcza na Instagramie można wywnioskować, że skrycie marzy o karierze strongmana, ale do tego jeszcze droga daleka.

Tajemnica Jacka Wójcika

Nie wszyscy wiedzą jednak, że pod imponująca masą mięśniową Jacek skrywa tajemnicę. Jest on najlepszym przykładem, że nie można oceniać ludzi po pozorach, a zwłaszcza po wyglądzie. Choć zupełnie na to nie wygląda, Jacek jest wrażliwym artystą. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, a po ukończeniu studiów zajął się renowacją obiektów sakralnych w Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

W Królowych życia Jacek chętnie przedstawia się jako osoba mająca dwie lewe ręce, zwłaszcza do pracy. Tym trudniej uwierzyć, jak wiele misternych dzieł sztuki wyszło spod jego ręki. Nadal bowiem zajmuje się renowacją, chociaż się tym nie chwali. Podejrzewalibyście go o taki talent?

Źródła: sport.se.pl, www.instagram.com, www.eska.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować