×

Instagram uznał, że ta kobieta jest zbyt seksowna, dlatego 3-krotnie zablokował jej konto

Media społecznościowe przyniosły sławę i fortunę wielu różnym ludziom. To dzięki nim każdy z nas może zaprezentować, a tym samym pokazać innym swój wyjątkowy talent czy niepowtarzalną urodę.

Jedno jest pewne… Żyjemy w czasach samodoskonalenia, a pięknych kobiet, które rozkoszują się swoim wyglądem jest coraz więcej. Jak się okazuje, niektóre z nich są nawet „zbyt piękne” Nie wierzysz? Ta dziewczyna jest tego najlepszym dowodem!

Taisha Marie została określona mianem „zbyt seksownej dla Instagrama”. Po udostępnieniu na Instagramie swoich zdjęć, jej konto zostało 3-krotnie zablokowane! Czy słusznie? Spójrz na poniższe zdjęcia i podziel się swoją opinią.

Taisha Marie jest modelką od 2006 roku. Odkąd skończyła 17 lat.

iamtaisha / instagram 

Swoją karierę rozpoczęła w rodzinnym Bountiful w stanie Utah.

Mierzy 158 cm wzrostu i waży 48 kg.

iamtaisha / instagram

Wyjątkową urodę kobiety odkryła lokalna agencja talentów. Taisha pracowała pod jej nadzorem przez 4 lata.

Ta piękność od zawsze miała marzenia, które wybiegały poza jej rodzinne miasto. Jak tylko podpisała kontrakt, została modelką w bikini.

iamtaisha / instagram

Mogliśmy ją zobaczyć w wielu znanych i cenionych na całym świecie magazynach takich jak Maxim, American Curver i Lowrider. Błyskawicznie postępująca sława dziewczyny objęła również współpracę z markami odzieżowymi.

Pewnego dnia Taisha Marie dowiedziała się, że jest w ciąży. Wiedziała, że jej kariera legnie w gruzach.

iamtaisha / instagram

Aby się w pewien sposób zabezpieczyć, postanowiła otworzyć sklep odzieżowy i sklep z artykułami tytoniowymi.

Zaledwie trzy miesiące po urodzeniu syna wznowiła swoją karierę modelki.

iamtaisha / instagram

Macierzyństwo skłoniło kobietę do przeprowadzki. Wraz z dzieckiem wylądowała w Las Vegas, gdzie czekały na nią znacznie większe możliwości.

Chociaż modelka często prezentuje się w skąpej odzieży, uwielbia buty sportowe.

iamtaisha / instagram

Mimo, że lubi dzielić się swoimi zdjęciami na Instagramie, przyznaje, że nie zawsze była zadowolona ze swojego ciała.

iamtaisha / instagram 

Jaka byłaby Twoja rada dla 16-letniej dziewczyny? Jeśli mógłbyś coś do niej powiedzieć, co by to było? – zapytała na Instagramie.

Powiedziałabym bądź sobą, bądź gruba. Być może teraz się z Ciebie śmieją, ale kiedyś Ci za to zapłacą. Bądź dumna z tego skąd pochodzisz, ze swoich ud i bioder, ponieważ są na swój sposób piękne. Ktoś wymyślił legginsy, ale kupić dżinsy jest znacznie łatwiej. Nie poddawaj się i kochaj się taką, jaką jesteś.

„Moje piersi są moje, kupiłam je więc są moje” – powiedziała Taisha.

iamtaisha / instagram 

Kobieta nie wstydzi się i za każdym razem przyznaje się do tego, że wstrzykiwała sobie botoks i powiększała usta czy piersi. Jak twierdzi, dzięki tym zmianom może znacznie ładniej wychodzić na zdjęciach.

„Nie jestem doskonała, ale ciągle jestem sobą. Codziennie uczę się o sobie nowych rzeczy. Nowe wyzwania sprawiają, że staje się silniejsza”

iamtaisha / instagram 

Taisha była idealnym celem dla internetowych hejterów. Okrutni ludzie ukrywający się za ekranami komputerów stale pisali pod jej adresem dotkliwe komentarze i tworzyli nieprawdziwe historie dotyczące kobiety.

Bez najmniejszych skrupułów pisali, że modelka została zgwałcona przez swojego wujka i tatę.

iamtaisha / instagram

Te same osoby twierdziły, że jej syn jest niepełnosprawny, a zdjęcia bliskich zmarłych wykorzystała do tego, aby udowodnić, że już wcześniej poddała się operacjom plastycznym.

„Jestem tutaj po to, aby żyć w zgodzie ze sobą, nie ranić kogoś innego. Nie będę się denerwowała, ani przed nikim ukrywała. Wiem, że wyglądam jak wariatką, bo nią jestem. Jestem szalona, bo kocham szaleństwo” – odpowiada Taisha.

iamtaisha / instagram 

Ludzie często pytają mnie kim chcę być. Zawsze odpowiadam – SOBĄ. Bądź odważna, bądź sobą, bądź dumna…”

Choć stawiała czoła wielu przeciwnościom losu i falom hejtu, kobieta wciąż walczy o swoje i wie, czego chce od życia.

Czy mimo jej nie do końca naturalnego wyglądu, ludzie słusznie ją oskarżają? Ocenę pozostawiamy Wam.

Może Cię zainteresować

zamknij