Na filmie uchwyciła mężczyznę, który wrzuca jej do drinka tabletkę. Nikt tego nie zauważył

W dzisiejszych czasach musisz być bardzo ostrożnym w klubach. Niewiele potrzeba, aby nagle być na celowniku kogoś, kto chce nam zrobić krzywdę. Kristal Santos doświadczyła tego, co oznacza nieuwaga.

Razem ze znajomymi była na imprezie w Brazylii. Bawiła się tak dobrze, że zdecydowała z tego momentu nakręcić krótki filmik. Gdy przed zamieszczeniem w sieci oglądała wideo, zauważyła, że mężczyzna za nią robi coś naprawdę złego.

Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie ten film!

Przerażające odkrycie!

Nigdy nie zrozumiem tego, że można tak się zachować. Dziewczyny, uważajcie na swoje drinki w klubach!

15-sekundowe wideo zostało obejrzane ponad 10 milionów razy, a wiele osób wyrażało swój szok na temat tego, jak bezczelny i wyrachowany jest ten mężczyzna. Na szczęście Kristal nie piła z kubka, ponieważ nie było już nic w środku – tylko to uratowało ją przed tym, aby nie wziąć łyka. A co jeśli by się tak stało? Kristal nie może uwierzyć w swoje szczęście w nieszczęściu!

Wyjaśnię tutaj tym, którzy wciąż się martwią… Nie napiłam się z kubka, ponieważ to był koniec imprezy i ja już nic tam nie miałam. Niezależnie od tego trzeba mówić o tym, bo to mogło/może spotkać każdą kobietę. Cieszę się, że tyle osób udostępnia ten film. Niech to będzie ostrzeżenie. Nie zostawiaj drinka na stole, gdy idziesz tańczyć. Mało tego! Zawsze miej go na oku! Założę się, że tak jak moja matka, każda matka ostrzegała tysiąc razy, aby zachować ostrożność w takich miejscach, a ja myślałam, że przesadza. Ale to nie jest przesada, ponieważ zawsze uważamy, że to nie przytrafi się akurat nam, ale to nieprawda. Trzeba mieć oczy dookoła głowy

Najczęściej w takiej tabletce są środki uspokajające lub benzodiazepiny takie jak Valium i ketamina. Efekty zazwyczaj zaczynają być widoczne po około 15-30 minutach, więc jeśli czujesz, że coś jest nie tak, koniecznie zareaguj.

Niech pamięta o tym każda z nas

Źródło: ladbible.com | Fotografie: instagram.com