Kawalerka ze Szczecina hitem sieci. Jest mniejsza niż kojec dla psa

  Mikrokawalerka ze Szczecina podbiła internet.
  Mikrokawalerka ze Szczecina podbiła internet.
  Źródło zdjęć: © TikTok | lainesongs

  24.02.2024 14:41

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Nieruchomości dostępne na rynku wielokrotnie wywołują zdziwienie, a oferty zakupu lub wynajmu mieszkań często wołają o pomstę do nieba. Deweloperzy nie chcą lub nie potrafią dostrzec absurdalności swoich propozycji. Przykładem tego jest mikrokawalerka ze Szczecina, która ma zaledwie 8 metrów kwadratowych. Taki mikrometraż to odpowiednik kojca dla psa.

  Wiele osób podczas przeglądania ofert sprzedaży lub wynajmu mieszkań dostępnych online jest najzwyczajniej rozczarowanych. Absurdów nie brakuje. Nietuzinkowym i jednocześnie śmiesznym pomysłem jest kawalerka, która swoim metrażem bardziej przypomina kojec dla czworonoga, niż mieszkanie. TikToker @lainesongs doskonale zilustrował i podsumował kawalerkę ze Szczecina w nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych. Oferta sprzedaży tego lokalu obiegła sieć, stając się viralem.

  Jak kawalerka ze Szczecina stała się hitem?

  Oferowana na sprzedaż kawalerka wywołała potężne emocje w sieci, gdzie internauci nie szczędzili krytycznych opinii sprzedawcy. Ten niecodzienny lokal jest umiejscowiony w centrum Szczecina na ul. Łokietka, a jego cena jest równie ekskluzywna jak i kuriozalna. Wiralowa mikrokawalerka jest oferowana za 169 tysięcy złotych za niecałe 8 m kw. powierzchni. Za taką kwotę nie możemy liczyć na luksus, tylko na warunki zbliżone do warunków panujących w kojcu dla psa. Pomimo zapewnień sprzedawcy, że "lokal jest mały, ale komfortowy", internauci nie wydają się przekonani i drwią z zaproponowanej ceny.

  Materiał wideo kontynuuje ten artykuł

  Według opisu, szczecińska kawalerka jest wyposażona w "sporą, pojemną szafę", a także aneks kuchenny, korytarz, łazienkę plus fotel i stolik. Wielu jest zaskoczonych, jak sprzedawca zdołał zmieścić tyle mebli na tak niewielkim obszarze, ale TikToker @lainesongs wyjaśnił tę kwestię.

  Kawalerka ze Szczecina, a może kojec dla psa?

  Użytkownik TikToka na swoim krótkim filmie zestawia szczecińską kawalerkę z kojcem dla psa (o wymiarach mniejszych niż wymagane normami), a z jego opinią trudno się nie zgodzić. TikToker opisuje, że już po wejściu do mieszkania natrafiamy na łóżko, ale też mini kanapę w połączeniu z fotelem, a także półkę, która pełni funkcję stołu. W drugiej części lokalu znajdziemy "aneks kuchenny" z lodówką i dosyć dużym blatem, ale sprzedający nie dodał do niego zlewu.

  Użytkownik TikToka wyjaśnił swoim followersom, że to zapewne nowy ekologiczny trend wśród deweloperów i można myć naczynia w deszczówce. Dodatkowo popularne jest zastępowanie solidnych drzwi do łazienki zwykłą roletą. Łazienka w szczecińskiej kawalerce jest unikatowa, bo sprzedający zatroszczył się, aby mieszkańcy mogli podczas korzystania z toalety zaoszczędzić czas, myjąc nogi pod prysznicem.

  Lista niespodzianek nie kończy się na tym, ponieważ oferta sprzedaży kawalerki ze Szczecina nie jest przeznaczona dla właścicieli zwierząt. Dlaczego tak? Według prawa przetrzymywanie psa w miejscu mniejszym niż 9 metrów kwadratowych, jest niezgodne z przepisami. To jednak nie przeszkadza sprzedawcy oferować takie warunki za taką cenę ludziom.

  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także