×

Niewiele osób wie, że Szymon Hołownia ma żonę i córkę. Nie chwali się nimi w mediach

Aktorzy, sportowcy, znani dziennikarze i artyści dzielą się na dwie grupy: tych, którzy dzielą się swoim życiem prywatnym i tych, którzy prywatność zachowują dla siebie. Do drugiej grupy osób zalicza się bez wątpienia polski dziennikarz, pisarz i publicysta Szymon Hołownia, który znany jest widzom chociażby z programu „Mam Talent”, który prowadzi wraz z Marcinem Prokopem. W ostatnim czasie uchylił on jednak rąbka tajemnicy odnośnie swojego życia prywatnego. Fani dziennikarza są w szoku. Okazało się bowiem, że Szymon Hołownia ma żonę i córkę!

Dziennikarz w mediach społecznościowych

Szymon Hołownia regularnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdów, planów zdjęciowych czy swoimi sukcesami. Jest jednak jeden wyjątek – nie pokazuje swojego życia prywatnego. Wśród zamieszczanych przez dziennikarza zdjęć nie znajdziemy więc fotografii, na których pozowałby ze swoją rodziną, co oczywiście należy uszanować.

Szymon Hołownia ma żonę i córkę?

W jednym z ostatnich postów Szymon Hołownia odniósł się na swoim Instagramie do nieudanych zakupów online uchylając tym samym rąbka tajemnicy odnośnie swojego życia prywatnego. Fani bowiem bardzo szybko zauważyli, że publicysta napisał o żonie i córce, o których nigdy wcześniej nie wspominał.

Oto wpis dziennikarza…

Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna… Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” (tyle, że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię). :)

Reakcje internautów

Internautom nic nie umknie, a już na pewno nie takie wyznanie! Wyznanie, które wielu z nich bardzo zaskoczyło. Pod wpisem dziennikarza posypało się pełno komentarzy. Przez sporą część z nich przemawia niemałe zaskoczenie.

Żona i córka? Ile lat mnie ominęło?

Dość niedawno dowiedziałam się, że Szymon Hołownia ma żonę, teraz się dowiaduję, że ma jeszcze córkę! – czytamy

Szymon Hołownia jest najlepszym przykładem na to, że w dobie mediów społecznościowych, zachowanie prywatności wciąż jest możliwe. Wystarczy tylko chcieć.

Polecane

Może Cię zainteresować