Kategorie Wideo

Szokujący filmik, który ukazuje jak truskawki z Hiszpanii w parę sekund stają się ‚polskie’

Zdajemy sobie sprawę, że czasem w sprzedaży niektórzy dopuszczają się drobnych oszustw, aby coś sprzedać, ale w tym przypadku to już lekka przesada… Film, który zaraz zobaczysz w jasny sposób pokazuje prawdę o tym, co dzieje się na wrocławskiej giełdzie rolno-spożywczej Targpiast.

Wideo zostało nakręcone przez kobietę, która zajmuje się prowadzeniem „Zieleniaka u Beatki’ w Jelczu-Laskowicach. Film ma zaledwie minutę, ale widać na nim jasno i wyraźnie, co się dzieje z hiszpańskimi truskawkami, które przybyły do naszego kraju.

Kłamstwo, które ma krótkie nogi?

Obiecałam Wam kiedyś, że jak nam się uda, to pokażemy Wam, jak szybko hiszpańska truskawka zmienia swoje pochodzenie na polską

W wywiadzie z wp.pl kobieta nie miała problemów, aby wyjaśnić o co jej chodzi i dlaczego tak bardzo jest zbulwersowana tą sytuacją:

Wkurza mnie okrutnie nabijanie ludzi w butelkę. Nie mam nic przeciwko sprzedaży towarów importowanych. Jestem przeciwko fałszowi. Sama też mam w ofercie hiszpańskie truskawki, ale sprzedaję je jako hiszpańskie, a nie polskie. W kwietniu za kilogram hiszpańskich truskawek trzeba zapłacić w detalu 16-18 zł. Niektórzy sprzedają je jako polskie. Ja natomiast pierwsze naprawdę krajowe truskawki spod folii sprzedaję po 36 zł. Potem przychodzą do mnie klienci i pytają się, dlaczego u mnie jest tak drogo, skoro konkurencja ma o połowę taniej. Muszę im to tłumaczyć

Witajcie w sobotę😀Dziś mamy krótki seans filmowy pt. Cała prawda o "polskiej" truskawce. Kochani!Nigdy o to nie proszę, ale tym razem takUdostepniajcie! Im więcej osób się dowie jaka jest prawda tym lepiej!Miłego oglądania i cudownego weekendu!

Publiée par Zieleniak U Beatki sur Vendredi 11 mai 2018

Niezbyt to fair, jeśli brać pod uwagę lokalnych sprzedawców, prawda?