×

16 najbardziej szokujących rzeczy, które ludzie mogli zobaczyć w czasie transmisji na żywo

Programy transmitowane na żywo mają to do siebie, że łatwo w nich o wpadkę, którą nie sposób jest zatuszować, wyciąć lub ukryć – niestety. Gwiazdy czy niektórzy ludzie często to wykorzystują… Wszystko po to, aby na chwilę znów być w centrum uwagi. Jednak niekiedy w czasie takich transmisji możemy zobaczyć także rzeczy, których na pewno byśmy nie chcieli…

Dziś mamy dla Was całą kompilację takich przypadków. Niektóre z nich są naprawdę przerażające, a inne dość zabawne. Zobaczcie sami.

#1 Pocałunek

Fani tych dwóch pań nigdy nie zapomną tego, co się stało w czasie jednego z koncertów. Ten pocałunek przeszedł do historii.

#2 Wtrącenie

Kanye West w czasie Gali Grammy 2006 przerwał przemówienie Taylor Swift, w którym dziękowała za uznanie i poinformował wszystkich, że Beyonce i tak była lepsza…

#3 Samobójstwo

W 1974 roku amerykańska reporterka Christine Chubbuck popełniła samobójstwo w swoim programie na żywo. Gdy przygotowywała reportaż o samobójstwach, dowiedziała się, że najskuteczniejszym sposobem na to jest oddanie strzału w tył głowy z rewolweru o kalibrze 38. Właśnie tak zrobiła, na oczach tysięcy ludzi. Chorowała na depresję.

Może Cię zainteresować

zamknij