×

Szelągowska pokazała pokój syna. „Mogłam choć trochę zaszaleć, syn jest zachwycony”

Dorota jest nie tylko znaną prezenterką telewizyjną i dekoratorką wnętrz, ale w życiu prywatnym również mamą dwójki dzieci, 18-letniego Antoniego i rocznej Wandy. Szelągowska pokazała pokój syna. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Rzadko pokazuje szczegóły ze swojego życia

Dorota niekoniecznie lubi chwalić się w sieci swoim życiem prywatnym, można powiedzieć, że wręcz od tego stroni. Na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiają się natomiast posty związane z projektami, pracą i przede wszystkim pasją.

Jeśli oglądasz lub oglądałeś programy, w których Szelągowska pomaga Polakom urządzić własne cztery kąty, z pewnością wiesz, że Dorota często stawia na stonowane kolory. Jednym z jej ulubionych jest szary! Czy w pokoju swojego syna też postawiła na ten kolor?

Szelągowska pokazała pokój syna

Kilka dni temu Szelągowska uchyliła rąbka tajemnicy. Opublikowała na Instagramie zdjęcia pokoju syna, Antoniego, który ma już 18 lat. Przeprowadziła w nim małą rewolucję i pragnęła się nią pochwalić z szerszym gronem odbiorców. Jak się wam podoba efekt końcowy?

Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój. Obrazy Marcina Lenczowskiego, którego odkryłam na @gallerystore.pl były niespodzianką. No i okazało się, że kolorowy kontrapunkt jest strzałem w dziesiątkę. Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat – właściciel pokoju ?

Reakcje internautów

Poczynania Doroty śledzi ponad pół miliona fanów. Na ich reakcję pod zdjęciami pokoju syna nie trzeba było długo czekać. Post zalała fala pozytywnych słów uznania:

Fantastyczny. Przytulny, męski z charakterem i praktyczny.

Otwarte półki bardzo ocieplają wnętrza, ale ja się zawsze zastanawiam kto to będzie wycierał ?

?❤️Super. W punkt. Sam bym taki chciał mieć

Super ? ?????. Nigdy nie lubiłam szarego ale z wiekiem coraz bardziej mi się podoba.???

Super, wreszcie sztuka we wnętrzu ??

Pokój jak dla mnie idealny. Wreszcie coś innego ‼️?

Ciemno-szare ściany, ciemne meble z dodatkiem drewna i sztuka. Właśnie na to postawiła Dorota przy urządzaniu na nowo pokoju syna. Podoba się wam takie połączenie, czy uważacie, że jest zbyt mroczne?

zamknij