×

Pierwsze z sześcioraczków już w domu! Mama pokazała śpiące dziewczynki

Sześcioraczki z Krakowa czują się coraz lepiej, a pierwsze z rodzeństwa, czyli Kaja i Nela są już w domu. Pozostała czwórka jest jeszcze w szpitalu, ale wyjdą w ciągu kilku dni. Ich mama podzieliła się wzruszającym zdjęciem – dziewczynki grzecznie leżą w swoich łóżeczkach.

Sześcioraczki z Krakowa: Kaja i Nela wyszły ze szpitala

W tym tygodniu usłyszeliśmy bardzo dobrą wiadomość. Rodzice maluchów poinformowali, że sześcioraczki niebawem wyjdą ze szpitala. Neonatolodzy ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zadecydowali, że dwie dziewczynki z rodzeństwa mogą już trafić do domu.

Sześcioraczki z Krakowa: Kaja i Nela na uroczej fotografii

Rodzice z pewnością nie mogą nacieszyć się tym, że sześcioraczki wychodzą ze szpitala. Klaudia Marzec, mama rodzeństwa, najpierw podzieliła się z internautami zdjęciem z podróży po Kaję i Nelę. Teraz z kolei szczęśliwa mama podzieliła się kolejną fotografią, na której widzimy dziewczynki śpiące grzecznie w swoich łóżeczkach.

Internauci zachwycili się słodkim widokiem

Oczywiście w komentarzach posypały się słowa wsparcia od internautów ciekawych, co słychać u rodzeństwa. Nie brakło także życzeń zdrowia dla maluchów i wytrwałości dla rodziców:

Wspaniały widok:) życzę dużo wytrwałości, siły a przede wszystkim zdrówka dla całej waszej familii ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Dobrej nocy Kochani :*

Cudnie? jeszcze chwila i będą wszystkie Dzieciaczki, dużo zdrówka Maleństwom i siły dla rodziców?

Polecane

Może Cię zainteresować