×

Szczere wyznanie Dagmary Kaźmierskiej. „Zrobiłam ze swoim życiem, co chciałam”

Szczere wyznanie Dagmary Kaźmierskiej w Internecie. „W Polsce to nie jest legalne i trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością” – mówiła celebrytka w jednym z wywiadów. Królowa życia ponad rok spędziła w więzieniu, a potem trafiła na ekrany telewizorów i… podbiła serca widzów. Właśnie za szczerość i prostolinijność fani kochają ją najbardziej. Osobisty wpis Kaźmierskiej potwierdza, że kobieta potrafi się przyznać do błędów. Gwiazda „Królowych Życia” znów zaskakuje!

Z więziennej celi wprost do serc fanów

Kaźmierska od 2006 roku przez 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej. Zatrzymano ją w w 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Kobietę skazano za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W więzieniu spędziła ponad rok.

Przeszłość kryminalna Dagmary Kaźmierskiej ujrzała światło dzienne, ale celebrytka na pewno miała świadomość, że gdy weźmie udział w reality show, to te informacje wyjdą na jaw. Mimo to podjęła ryzyko i podbiła serca widzów!

Teraz „Królowa życia” niechętnie wraca do dawnych czasów, ale w wywiadzie dla Oskara Netkowskiego w programie „W łóżku z Oskarem” zrobiła wyjątek. Przyznała, że za kratkami spędziła 14 miesięcy. Dodała też, że „nic tam się złego człowiekowi nie dzieje” i „wszystko idzie przeżyć”.

Szczere wyznanie Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara wyznała, że nigdy więcej nie złamałaby prawa ze względu na swojego syna, Conana. To on najmocniej przeżył rozłąkę z matką. Kaźmierska robi wszystko, by słowa dotrzymać.

Dziś łatkę sutenerki zamieniła na bycie osobowością telewizyjną. Swoje życie zmieniła o 180 stopni. Ostatnio na Instagramie celebrytki, pojawił się osobisty wpis, w którym nawiązała do przeszłości:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia.

– napisała Kaźmierska.

W komentarzach natychmiast pojawiły się słowa wsparcia od fanów, którzy uważają, że dzięki determinacji Kaźmierska osiągnęła życiowy sukces.

View this post on Instagram

????W ŻYCIU WYGRYWA TEN , KTO POKONAŁ SAMEGO SIEBIE . SWOJE ZŁE NAWYKI , EGOIZM … NIEDOBRE EMOCJE ZASTĘPUJE DOBRYMI . I WOLI SIĘ UŚMIECHAĆ UŚMIECHEM DZIECKA , NIŻ WILKA ????????????????????Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko . Wygrałam ze wszystkimi , którzy oczekiwali mojego ponownego upadku . Zrobiłam ze swoim życiem TO CO JA CHCIAŁAM ????Dlatego jestem ????PRAWDZIWĄ KRÓLOWĄ ŻYCIA ????????????SWOJEGO ŻYCIA ????????????Kochani ❤️Pamiętajcie nad wszystkim czuwa NIEBO . Ale to my podejmujemy decyzje . I te złe i te dobre ❤️????Tak więc każdy z Nas jest KRÓLEM SWOJEGO ŻYCIA ????????????I albo Jesteśmy na TRONIE . Albo pod NIM ???? @krolowe_zycia_official @ttv.pl ????????????????????????????????????????????????

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować