×

Polacy odpadli z mundialu przez… szczepionki. „Zostali biologicznie okaleczeni”

Nasi piłkarze wrócili już z Rosji po tym, jak odpadli z Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Teraz trwa szukanie winnych i rzucanie oskarżeń. Kilka dni temu pojawiły się nawet głosy, że przyczyna mogą być…szczepionki.

Szczepionki są winne

Do tej pory najczęściej wymienianymi powodami tak szybkiego zakończenia mundialu dla Polski były błędy taktyczne Nawałki czy po prostu złe przygotowanie naszych piłkarzy. Teraz jednak pojawił się kolejny powód…szczepionki. Skąd ten pomysł?

Artykuł

Naprawdę szerokim echem odbił się artykuł o szczepionkach prof. Marii Doroty Majewskiej. Ukazał się on na portalu wolna-polska.pl. Oto fragment o naszych piłkarzach:

Uważam, że główną przyczyną tej porażki jest biologiczne okaleczenie naszych piłkarzy nadmiernymi, toksycznymi (pełnymi rtęci i aluminium) szczepionkami, które musieli przyjmować od pierwszych godzin/ tygodni życia. Metale te poważnie uszkadzają mitochondria, których idealny stan jest warunkiem doskonałego zdrowia fizycznego i atletyzmu. Wskutek poszczepiennych uszkodzeń, nasi piłkarze byli wyraźnie spowolnieni i nieskoordynowani, więc nic dziwnego że przegrali z pełnymi wigoru Afrykanami, którzy pewnie nie przyjęli żadnej szczepionki, lub wzięli ich bardzo niewiele

Co myślicie na ten temat?

Może Cię zainteresować

zamknij