×

Szczena przeszedł dużą metamorfozę. Jak teraz wygląda „chłopak do wzięcia”?

Ryszard Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych „chłopaków do wzięcia”. Chociaż od dawna nie występuje w programie, wie, jak o sobie przypomnieć. Szczena przeszedł dużą metamorfozę – widzowie programu są zaskoczeni tym, jak teraz wygląda.

Gwiazda „Chłopaków do wzięcia” w MMA

„Ryszard, ty draniu, oddaj rower” – to zdanie, wypowiedziane przez mamę Ryszarda Dąbrowskiego zwanego Szczeną, przeszło już do historii programu „Chłopaki do wzięcia”. Chociaż po Szczenie w programie wystąpiło wielu nowych bohaterów, to on, obok Bandziorka, nadal cieszy się największą popularnością.

W przypadku Szczeny można jednak mówić raczej o tej złej sławie. „Chłopak do wzięcia” od dawna miał słabość do napojów wyskokowych. Nie przepadał za ciężką pracą, ale za to chętnie zbierał pieniądze w internetowych zbiórkach. Wolał iść do więzienia, niż zadbać o swój byt i pomóc matce. Chociaż to młody mężczyzna, w programie pokazał, że nie przeszkadza mu życie w otoczeniu ogromnego bałaganu.

Szczena nie popisał się także w stosunkach z kobietami. Głośno było na temat tego, że został ojcem, ale nie chciał płacić alimentów na dziecko. Jednocześnie opowiadał przed kamerą, że nie uznaje stosowania prezerwatyw. Gdy związał się z Joanną Wielochą, dał się poznać jako damski bokser.

Na szczęście ostatnio pojawiły się informacje, które dają nadzieję na to, że Szczena się zmienił. Związał się z federacją MMA VIP, dzięki czemu może zacząć walczyć z równymi sobie.

Szczena przeszedł dużą metamorfozę

Dzięki MMA Szczena wziął się ostro za siebie. Zarabia pieniądze i najwyraźniej ma nową motywację do tego, by o siebie zadbać. Co prawda nie wiemy, czy udało mu się porzucić zgubne nałogi, ale fizycznie Szczena bardzo się zmienił.

Wygląda na to, że mężczyzna regularnie trenuje na siłowni. Przybrał na wadze, wyrzeźbił mięśnie, a do tego zapuścił lekki zarost, zgolił włosy i zaczął lepiej się ubierać.

Oby były to trwałe zmiany w życiu Szczeny. Jakiś czas temu swoją metamorfozę przeszła jego partnerka Asia, ale niestety kobieta nie wykorzystała do końca swojej szansy. Ostatecznie wróciła do Ryszarda Dąbrowskiego, a z osobami, które wyciągnęły do niej pomocną dłoń, rozstała się w złych relacjach.

Źródła: teleshow.wp.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij