×

Szczena cieszy się rodzicielstwem i tym, jak zmieniło się ciało Asi po porodzie

Szczena cieszy się rodzicielstwem. Bohater „Chłopaków do wzięcia” dał swoim fanom jasno do zrozumienia, że jego życie zmieniło się na lepsze. Co ciekawe, wcale nie miał na myśli narodzin syna, lecz zmiany w intymnych częściach ciała swojej partnerki. Okazuje się, że po porodzie wygląda zupełnie inaczej.

Poród zmienił jej wygląd

Ryszard „Szczena” Dąbrowski, znany szerszej publiczności z programu „Chłopaki do wzięcia”, niedawno został ojcem. Mężczyzna jakiś czas temu podzielił się nawet z internautami zdjęciem swojego syna Marcela. Niestety w sieci od razu rozgorzała dyskusja dotycząca tego, czy aby na pewno Szczena oraz jego partnerka Asia nadają się do wychowywania dziecka. Nie od dziś wiadomo bowiem, że oboje nie stronią od alkoholu, a w ich domu panują dość trudne warunki bytowe. Para mieszka w jednym budynku wraz z matką Dąbrowskiego.

Wszystko wskazuje na to, że Ryśkowi oraz jego kobiecie bynajmniej nie przeszkadza skomplikowana sytuacja życiowa. Na pytania internautów o to, czy jest to odpowiednie środowisko dla rozwoju młodego człowieka, Szczena odpisał:

Witam wszystkich tych, którym żal d*pę ściska i życzę wam tego samego, czego mi życzycie. Pamiętajcie, że karma wraca i to bardzo szybko, a moim normalnym znajomym bardzo dziękuję za miłe komentarze. Pozdrawiam.

Teraz mężczyzna opublikował zdjęcie, którym chciał przekonać fanów, że jego rodzina wiedzie szczęśliwe życie. Szczena wyznał internautom, że bardzo cieszy go to, jak macierzyństwo zmieniło ciało Asi.

Szczena cieszy się rodzicielstwem

Bez wątpienia trwająca 9 miesięcy ciąża oraz poród siłami natury sprawiają, że ciało kobiety nieodwracalnie się zmienia. Rozstępy, nadwaga, problemy z nietrzymaniem moczu, hemoroidy czy rozluźnienie mięśni dna miednicy, to tylko nieliczne z wielu dolegliwości. Często wstydliwe zmiany, które dokonują się w organizmie bardzo negatywnie wpływają nie tylko na wygląd, ale również na samopoczucie młodej matki. Są jednak rzeczy, które zmieniają się na plus. Jedną z nich jest powiększenie się biustu.

Ryszard Dąbrowski zdaje się dużo bardziej cieszyć z piersi Asi, niż z samego dziecka. Mężczyzna udostępnił na Facebooku fotografię, która prezentuje niemal nagi biust jego partnerki. Na zdjęciu wyraźnie widać, że piersi świeżo upieczonej mamy bardzo się powiększyły. Ich właścicielka również cieszy się z tego powodu i chętnie pozuje do zdjęć, które pokazują atuty jej sylwetki w dużym zbliżeniu.

Reakcje fanów na niepozostawiające wiele dla wyobraźni zdjęcia były bardzo różne. Część osób prawiła Asi komplementy, mówiąc że wygląda pięknie. Inni zwracali uwagę na to, że epatowanie takimi fotografiami w Internecie jest żenujące. A jakie jest Twoje zdanie?

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij