×

Szczena będzie miał kolejne dziecko? „To będzie wielką niespodzianką”

Szczena będzie miał kolejne dziecko? Bohater „Chłopaków do wzięcia” udzielił wywiadu, który zaniepokoił jego fanów. Niedawno Ryszardowi i Joannie odebrano Marcelka, a powodem była pijacka awantura. Czyżby rodzina znów miała się powiększyć?

Marcelek trafił do rodziny zastępczej

Ryszard „Szczena” Dąbrowski był bohaterem polsatowskiego programu „Chłopaki do wzięcia”. Od tego czasu ciągnie się za nim wątpliwa sława. Szczena za kołnierz nie wylewał, regularnie popadał też w konflikty z prawem. Mimo to Ryszard cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony kobiet. Ostatecznie związał się z Joanną Wielochą, która zasłynęła stwierdzeniem, że „jak kobietę boli ząb, to znaczy, że jest w ciąży”. Ponad rok temu para doczekała się narodzin syna Marcelka. Niestety radość nie trwała długo, a nadzieje na to, że rola ojca odmieni Ryszarda, okazały się płonne.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja o kolejnej pijackiej awanturze z udziałem pary. Do zdarzenia doszło w Ciechanowie. Gdy policja zatrzymała „Szczenę”, mężczyzna był pijany. Nieoficjalnie mówiło się, że dopuścił się przemocy wobec partnerki i syna. W efekcie Marcelek trafił do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Ryszard udzielił wywiadu, w którym beztrosko stwierdził:

Marcelek jest w jakiejś tam rodzinie zastępczej czy tam czymś.

Celebryta zapewniał, że nie uderzył partnerki ani synka, a dziecko odebrano mu, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Winą za całą sytuację obarczył sąsiadów, którzy wezwali policję.

Nie było żadnego pobicia. Była zwykła awantura, trochę wypiliśmy i wdaliśmy się w dyskusję – powiedział. Mieszkamy w bloku, sąsiedzi nie są przychylni i zadzwonili na policję. Byliśmy pod wpływem alkoholu, dlatego zabrali nam nasze dziecko. Zbadali je i nie wykryli żadnych nieprawidłowości

– wyjaśnił w rozmowie z portalem o2.pl.

Szczena będzie miał kolejne dziecko?

Ryszard i Joanna chcieliby odzyskać synka, ale mają na to nikłe szanse. Awantura, po której odebrano im Marcelka, nie była pierwszą i z pewnością nie ostatnią z udziałem pary. Dlatego internautów zmartwił fakt, że „Szczena” i jego partnerka myślą o kolejnym potomku.

Jak informuje portal o2.pl, w najnowszym wywiadzie z TVreklama zasugerowali, że będą mieć kolejne dziecko.

Powiem tak, to będzie wielką niespodzianką. Ja nikomu niczego nie będę zdradzała

– wyznała Joasia.

Wcześniej Ryszard przekonywał, że kolejnym dzieckiem zajmą się lepiej niż Marcelkiem.

Z Marcelem siłą rzeczy trochę nam źle to wychodzi, ale myślę, że z następnym dzieckiem nam się uda to lepiej ogarnąć

– powiedział w wywiadzie.

Przypomnijmy: Marcelek nie jest pierwszym dzieckiem Ryszarda. Szczena ma córkę i to z koleżanką swojej partnerki. Dziewczynka ma 6 lat i raczej nie ma co liczyć na obecność ojca w swoim życiu. Ale w tej sytuacji może to i lepiej…

Fotografie: (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij