Matka przetrzymywała w domu zwłoki syna przez 8 lat. Prawda wyszła na jaw całkowicie przypadkiem

Bardzo trudno jest zrozumieć ludzkie zachowanie. Próba zrozumienia co dzieje się w czyimś umyśle nie jest łatwym zadaniem. Coś normalnego dla jednej osoby, może okazać się zupełnym przeciwieństwem dla innej. Niektóre działania mogą być spowodowane traumą emocjonalną jak odejście bliskiej osoby.

Starsza kobieta od lat mieszkała sama w Midwood na Brooklynie. Nie miewała gości i raczej stroniła od ludzi. Pewnego dnia kobieta zraniła się w domu i musiała udać się do szpitala, a jeden z jej krewnych zaoferował, że przyniesie kilka osobistych drobiazgów.

szczatki-2Udostępnij

Stan w jakim zastał dom kobiety był istnym szokiem. Totalny chaos, w którym znajdowało się dosłownie wszystko. Jednak to nie było najbardziej szokujące znalezisko jakiego dokonano tamtego dnia.

szczatki-3Udostępnij

Krewny natychmiast poinformował władze o znalezieniu szczątków mężczyzny. Policja potwierdziła, że należą do syna kobiety i przeleżały tam przynajmniej 8 lat. Ostatni raz mężczyzna był widziany w 2008 roku.

szczatki-1Udostępnij

Rodzina wspomina, że o synu zmarłej kobiety nie słyszeli nic przez ostatnie 20 lat. Przyczyna śmierci mężczyzny nadal nie jest znana, choć szczątki nie mają oznak urazów.

szczatki-4Udostępnij
Źródło: lifebuzz.com | Fotografie: lifebuzz.com