×

Szalone ceny w restauracji Lewandowskiego. W ofercie kalmary i fioletowe bataty

Szalone ceny w restauracji Lewandowskiego wywołały oburzenie wielu internautów. Przed kilkoma dniami piłkarz wraz ze swoimi wspólnikami otworzył lokal dedykowany kibicom. Restauracja wygląda bardzo zachęcająco, ale jest coś, co mocno niepokoi przyszłych klientów. Ceny znacząco odbiegają od standardowych.

Kolejny sukces

Zakładanie restauracji przez postaci ze świata show biznesu to w ostatnim czasie wyraźnie zauważalny trend. Niedawno Kuba Wojewódzki chwalił się otwarciem lokalu „Niewinni Czarodzieje Trzy Zero”, a teraz o podobnym sukcesie poinformował Robert Lewandowski. W sieci pojawiły się doniesienia o tym, że od kilku dni lokal NINE’s prowadzi już działalność. Obiekt o powierzchni 3 300 m kwadratowych mieści się na Browarach Warszawskich. Co ciekawe, Robert Lewandowski nie jest wyłącznym właścicielem restauracji lecz jednym z trzech udziałowców. Jacek Trybuchowski, należący do grona współwłaścicieli lokalu w wywiadzie udzielonym dla serwisu WP SportoweFakty opowiadał o tym, co kryje się w restauracji.

To właśnie ta część ma najbardziej sportowy charakter, to nasza świątynia sportu. Znajduje się tu kilkanaście telewizorów, to miejsce może pomieścić 115 osób.

Za gastronomiczny sukces Roberta Lewandowskiego odpowiada Tadeusz Muller, syn restauratorki Magdaleny Gessler. Zamierzeniem pomysłodawców przedsięwzięcia było to, aby w lokalu wspaniale czuli się zarówno kibice, jak i rodziny. Wewnątrz można znaleźć masę pamiątek sportowych związanych ze światem sportu. Oprócz trofeów Lewandowskiego można zobaczyć m.in. narty Kamila Stocha, rękawice Andrzeja Gołoty oraz piłkę z podpisami Marcina Gortata.

Na Facebooku ukazało się już szczegółowe menu restauracji NINE’s. Niestety nie wszystkim internautom przypadły do gustu ceny oferowane przez Lewandowskiego i jego wspólników. Ludzie są oburzeni, ponieważ uważają, że jest zbyt tanio!

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Szalone ceny w restauracji Lewandowskiego

W restauracji Lewandowskiego mieszczą się aż trzy kuchnie. Dominuje kuchnia amerykańska, ale można znaleźć także smaki azjatyckie i polskie. Wewnątrz restauracji znajdziemy m.in. bar dla kibiców z meczami na żywo, piekarnię, cukiernię, drink bar oraz tłocznię mleka migdałowego!

W mediach społecznościowych możemy przeczytać, ile dokładnie kosztuje obiad w restauracji Roberta Lewandowskiego. Okazuje się, że za najtańszą przystawkę, czyli skrzydełka z kurczaka zapłacimy zaledwie 27,90 zł. Na liście dań znajdują się także bardziej ekskluzywne potrawy jak np. złote kalmary czy fioletowe bataty. Za specjalność lokalu uchodzą specjalne bajgle w kształcie dziewiątek, które zgodnie z zapewnieniami obsługi są wyrabiane dokładnie w dziewięć minut. Ich cena nie wynosi jednak dziewięć złotych. Za podstawową wersję zapłacimy 10,90 zł. W ofercie znajdują się jednak również bardziej bogate wersje przekąski. Za najbardziej wyszukaną uchodzi Hat Trick Pretzel Pizza. Są to trzy mini pizze z neapolitańskiego ciasta preclowego. Danie z różnymi dodatkami kosztuje 41,90 zł.

Wiele osób uważa, że ceny w lokalu Lewandowskiego są zbyt niskie. W sieci pojawiają się głosy, że oferując tak ciekawe dania, które niosą w sobie legendę Lewandowskiego, piłkarz i jego wspólnicy „psują rynek”. Pandemia bardzo zmieniła polską branżę gastronomiczną i dawne, niskie ceny należą już do przeszłości. Aby utrzymać się na rynku restauratorzy są zmuszeni wymagać od swoich klientów nieco większych sum. Oznacza to, że zaniżając ceny piłkarz, doprowadza do niezdrowej konkurencji. Zauważyli to internauci, którzy w komentarzach piszą:

Zwykłe chamstwo. Konkurencja dla restauratorów którzy dziś wiążą koniec z końcem.

Jakie jedzenie taka cena.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij