×

Kupili Anetę za 2 tysiące złotych. Kobieta nie zdawała sobie sprawy, jaki czeka ją los

Zatrzymanie dziewięciu osób na terenie Krakowa jest zwieńczeniem żmudnego, dwuletniego śledztwa. Choć szajka głównie zajmowała się handlem narkotykami, to historia Anety i kilku innych kobiet wstrząsa najbardziej.

Tadeusz i Grzegorz znaleźli skandaliczny sposób na zarobek. Oprócz sprzedaży narkotyków, zajmowali się handlem ludźmi

Wykorzystywali kobiety w trudnej sytuacji finansowej, które zatrudniali w agencji towarzyskiej. Jedną z nich była Aneta. Mężczyźni za dwa tysiące złotych „kupili” kobietę od swoich kolegów – Dawida i Krzysztofa.

View post on imgur.com

Aneta i kilka innych kobiet zmuszane były do świadczenia usług seksualnych. Znaczna część pieniędzy trafiała do właścicieli „agencji”

Agencja towarzyska mieściła się w jednym z Krakowskich mieszkań. Podczas śledztwa zatrzymano także Justynę, która zamieszana jest w sprawę. Była właścicielką mieszkania i to ona wynajęła lokal Tadeuszowi i Grzegorzowi.

Cała grupa zajmowała się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Krakowa. Głównie amfetaminy

Prowadzili także hodowlę marihuany. Środki odurzające trafiały do Dawida i Krzysztofa, którzy „sprzedali” Anetę. Dalej obrotem na terenie Oświęcimia zajmował się Ireneusz, Damian i Anna.

Kobietom świadczącym usługi seksualne robiono zdjęcia, a następnie reklamowano na portalach erotycznych

W sprawę zamieszany jest także Sławomir, który podejrzewany jest o współudział. Przy mężczyźnie znaleziono także znaczne ilości środków odurzających. Wobec zatrzymanych zastosowano środki zapobiegawcze. Podejrzanym grozi do 15 lat pozbawienia wolności za zarzucane im czyny.

Może Cię zainteresować

zamknij