×

5 obrzydliwych rzeczy, które zrobiły kobiety podczas seksu. Ich partnerzy stracili ochotę

Często mówi się, że seks zbliża partnerów i z pewnością coś w tym jest. Dzięki regularnemu współżyciu możemy zyskać poczucie silniejszej więzi, intymności i kontaktu z drugą osobą. Wspólna nagość przyczynia się również do zacieśniania relacji i wzrostu akceptacji zarówno własnego ciała, jak i ciała partnera. Zalet płynących ze stosunku jest więc całkiem sporo. Warto jednak pamiętać, że aby czerpać z tego pięknego aktu całkowitą przyjemność, kochankowie powinni stosować się do pewnych niepisanych zasad.

Kultura w łóżku

Kultura to wieloznaczny termin, który odnosi się także do naszych zachowań podczas stosunku seksualnego. I choć wydawać by się mogło, że to mężczyźni zwykle postępują w łóżkowych sprawach nie tak, jak należałoby się zachować, rzeczywistość okazuje się być nieco inna. Okazuje się bowiem, że kobiety nie pozostają dłużne i im również zdarzają się wpadki – mniejsze lub większe, nieumyślne i te, które zostały przez nie dokładnie przemyślane.

Fryzjerka zgwałciła włamywacza
Pixabay

Poniżej przedstawiamy kilka historii, które są tego najlepszym dowodem. Oto wypowiedzi mężczyzn, którzy przeżyli ze swoimi partnerkami coś, czego kompletnie się nie spodziewali. Coś, czego z pewnością nie zapomną do końca życia.

Powinni być zaskoczeni?

#1 „Wyzwolona kochanka”

Pewna dziewczyna chciała przede mną wyjść na wyzwoloną kochankę. Przechwalała się, że lubi robić fellatio do końca i że smak spermy ją nakręca. Mnie z kolei nakręciły takie opowieści. Rozpiąłem rozporek i powiedziałem, żeby pokazała, na co ją stać. Doszedłem w jej ustach, ona jakby nigdy nic przełknęła nasienie. Po 10 sekundach… zwymiotowała je jednak na moje stopy. Ohyda!

No cóż, reakcja tej pani z pewnością nie należała do zaplanowanych. Jakbyście zareagowali na miejscu faceta?

#2 „Ahhh te paznokcie”

Kochałem się kiedyś na pieska z jedną dziewczyną. Było mi przyjemnie, dopóki nie zauważyłem, że w czasie zbliżenia ona obgryza sobie paznokcie. Nie znoszę tego nawyku i tego widoku. To było obrzydliwe.

To naprawdę ciężki przypadek. Wyobrażacie sobie, że po wszystkim po Waszym prześcieradle przewracają się obgryzione paznokcie i kawałki martwego naskórka?! Z pewnością nikt nie chciałby tego doświadczyć.

Wikimedia Commons

#3 „Brudne majtki”

Pamiętam, jak kiedyś przyjechałem do pewnej dziewczyny. Nie umawialiśmy się na seks, ale w głębi duszy liczyłem na to, że do czegoś między nami dojdzie. Piliśmy sobie wino, stopniowo przysuwaliśmy się do siebie na kanapie, aż wreszcie zaczęliśmy się namiętnie całować. Najpierw dotykałem jej przez ubranie, ale w końcu zacząłem ją rozbierać. Zdjąłem sukienkę, rajstopy, stanik, zdjąłem też majtki. I tutaj przykra niespodzianka. Były brudne, co nie umknęło mojej uwadze. Nie mogła zmienić bielizny przed moją wizytą? Wszystkiego mi się odechciało, ale jakoś się zmusiłem do szybkiego numerku

Z pewnością nie tak wyobrażał sobie to „pierwsze zbliżenie”. Po takiej przygodzie to był jego ostatni raz z tą partnerką.

#4 „Prosto w twarz”

Najgorsze, co przydarzyło mi się podczas stosunku, to robienie dobrze ustami mojej byłej. Lizałem ją i ssałem zawzięcie, a ona nagle puściła bąka prosto w moją twarz. Zaczęła się histerycznie śmiać, ale mnie wcale nie było do śmiechu. W dodatku okropnie śmierdziało w pokoju

Pytanie, czy zrobiła to celowo? Bez względu na to, nie da się ukryć, że po takim incydencie magiczny nastrój momentalnie znika, a chyba nie o to chodzi.

#5 „Podczas okresu”

Pewnego wieczoru poprosiłem, żeby do mnie przyjechała. Zgodziła się. Poprosiła, żebym zgasił światło, choć wcześniej robiła to chętnie przy zapalonym. Stwierdziłem: „OK. Zrobię wszystko, byle ją przelecieć”. Zaczęliśmy to robić na stojąco przy ścianie. Było ekstra, dopóki nie skończyliśmy. Włączam światło, a w pokoju pełno krwi. Na moim penisie, na dywanie, a nawet na ścianie. Laska miała okres, ale mi się do tego nie przyznała. Zacząłem się na nią wydzierać, ona z kolei wrzeszczała na mnie

Jakby tego było mało, kiedy już wychodziła wyrzuciła na podłogę zużyty tampon. Mężczyzna musiał nie tylko posprzątać cały pokój, ale również odmalować ściany. Wyobrażacie to sobie?

To tylko kilka z nietypowych sytuacji, które mogą przytrafić się kochającej się parze. Podczas gdy jedni odpowiedzą na nie uśmiechem, inni mogą poczuć się bardzo zniesmaczeni, co może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji. Dla własnego dobra lepiej starać się ich unikać.

Słyszeliście albo doświadczyliście podobnych sytuacji?

Fotografie: Pixabay

Może Cię zainteresować