×

Sypialnia Michała Szpaka robi wrażenie. Piosenkarz pokazał zdjęcie, które wywołało burzę

Sypialnia Michała Szpaka zrobi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych osobach. Wnętrze zostało wykonane z wielkim wyczuciem stylu oraz z zachowaniem oryginalności. Piosenkarz podzielił się z fanami zdjęciami, które wywołały u nich skrajne reakcje. Niemniej jednak, wszyscy są oszołomieni tym, jak wygląda miejsce, w którym śpi muzyk.

Oryginalność to jego drugie imię

Michał Szpak to bez wątpienia jedna z najbardziej wyrazistych postaci polskiej sceny muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to wystąpił w 1. edycji programu „X Factor”. Wokalista od lat zadziwia fanów swoimi odważnymi stylizacjami oraz nieszablonowym stylem bycia. Metamorfoza jego sypialni była kolejnym pretekstem do tego, aby wywołać dyskusję wśród internautów.

Artysta opublikował zdjęcie sypialni, na którym oznaczył producenta łóżka. Na fotografii widnieje łóżko o nietypowej konstrukcji, którego stelaż kształtem przypomina sześcian. Nowy post wywołał mnóstwo kontrowersji wśród osób, obserwujących konto Michała Szpaka. W komentarzach zawrzało. Część ludzi zwracała uwagę na to, że łóżko Szpaka to nic specjalnego i do jego wykonania wcale nie trzeba angażować specjalisty.

Serio do tego…czegoś potrzebny był projektant?!!!

Inni żartowali, że łóżko z łatwością można przerobić na akwarium.

Jeszcze tylko szyby i będzie eleganckie akwarium.

Wielu internautów pokusiło się na jeszcze bardziej wyszukane porównania.

Jest w twoim guście Michał, aczkolwiek mi to przypomina trochę klatkę z trasy The Moon.

Daje słowo ze ten projekt już widziałam na bazarze…jako namiot handlowy.

sypialnia Michała Szpaka 2
Facebook
sypialnia Michała Szpaka 3
Instagram

Sypialnia Michała Szpaka

Spora część fanów Michała Szpaka stwierdziła, że oryginalne łóżko jest na swój sposób praktyczne. Niektórzy stwierdzili, że można na nim zawiesić moskitierę i w ten sposób chronić się latem przed atakiem komarów.

Bardzo praktyczne łoże. Latem można zawiesić moskitierę, a zimą otulić czymś ciepłym. Jak Ci się znudzi minimalizm to zrobisz królewskie łoże ze złoconym baldachimem.

Inni uznali, że prosta konstrukcja łóżka tworzy niezwykły klimat i przykuwa uwagę.

Super. Jest klimat, jest artystycznie, ciekawie i ze smakiem.

Bardzo fajne nowoczesne łoże. Idealnie pasuje do wnętrza. No i na pewno bardzo wygodne.

Łóżko, z którego korzysta Michał Szpak zaprojektowała specjalnie dla niego firma Ng Design. Marka tworzy meble na zamówienie. Znajdują one zastosowanie wśród klientów prywatnych, organizacji, firm oraz restauracji. Michał Szpak jest bardzo zadowolony z nowego nabytku, czemu dał wyraz w opisie zdjęcia.

To właśnie ta marka zaprojektowała moje wymarzone łoże, które idealnie wpasowuje się w ramy mojego eklektyzmu. Dziękuję za ten wspaniały projekt – jest on DOSKONAŁY! Jeśli będziecie mieć więc ochotę sprawić sobie niebotycznie wygodny prezent do sypialni to wiecie gdzie szukać.

Niedawno Michał Szpak rapował. Udowodnił tym, że potrafi nie tylko śpiewać.

sypialnia Michała Szpaka
Facebook
sypialnia Michała Szpaka 4
Instagram

Roast Michała Szpaka: Czyj żart najbardziej go zabolał?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij