×

Wrzucił pieniądze pod auto, aby móc po nich przejechać. Syn milionera popisuje się bogactwem

Mówi się, że bogactwo potrafi uderzyć do głowy i odbiera zdolność logicznego myślenia, ale w tym przypadku mowa o czymś zupełnie innym… Na profilu na Instagramie „Rich Russian Kids” („Bogate Rosyjskie Dzieciaki”) pojawiają się zdjęcia i filmy z dziećmi milionerów. Wśród tej treści pojawił się film, na którym zamaskowany chłopak wyrzuca pieniądze, podkłada je pod samochód i mówi, że to tylko papier.

Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Jak można w ten sposób wychowywać dziecko?

Serwis „Daily Mail” donosi, że autorem filmów jest syn rosyjskiego oligarchy, który najwyraźniej nie ma, co robić z pieniędzmi. Tajemniczy nastolatek wyznaje w jednym z filmów, że ilość pieniędzy w jego domu jest tak duża, że nie traktuje już banknotów na poważnie, bo dla niego to jest zwykły papier.

Mam tu 50 tysięcy rubli (prawie 3 tys. zł), czyli dość dobre miesięczne wynagrodzenie w Petersburgu. Czy naprawdę chcesz się o to zabijać? Szkoda mi Ciebie

Film momentalnie wywołał lawinę komentarzy

Ludzie nie mogli uwierzyć, że można mieć aż tak zepsute podejście do pieniędzy i brak szacunku do czyjejś pracy. W Internacie do tej pory roi się od negatywnych komentarzy na temat tego, co zrobił syn milionera.

Jeśli to prawda, to współczujemy rodzicom, że tak wychowali syna…

Może Cię zainteresować