×

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej wciąż w szpitalu. „Personel robi wszystko co możliwe”

Odkąd Dominika Tajner-Wiśniewska wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, jej życie prywatne legło w gruzach, bowiem Michał Wiśniewski chce się z nią rozwieść. O ile pogodziła się już z tą wiadomością, o tyle teraz spadło na nią kolejne nieszczęście. 2 maja syn 39-latki, 13-letni Maksymilian, stracił przytomność i w ciężkim stanie trafił do szpitala. I choć wciąż nie wiadomo, co było tego przyczyną, przyjaciółka zdruzgotanej matki wyjawiła, że sytuacja jest bardzo trudna. Doniesienia te potwierdziła teraz sama Dominika, która opublikowała na swoim profilu wzruszający wpis.

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w szpitalu. „Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić maksa”

Fani Dominiki wciąż niepokoją się o stan zdrowia jej syna i jak się okazuje, mają ku temu podstawy. Dzisiaj, 3 maja, gwiazda opublikowała na swoim Instagramie wpis, z którego dowiadujemy się, że 13-latek wciąż walczy o zdrowie. Lekarze z kolei robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc chłopakowi.

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w szpitalu
Instagram

Trzymaj się Maks! Wszystko będzie dobrze.

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej
Instagram
zamknij