×

Syn Dagmary z „Królowych życia” wystąpi w nowym programie stacji TTV. Będzie naprawdę gorąco

Program „Azja Express” okazał się hitem stacji TVN. Mimo tego że produkcja kosztowała bardzo dużo i był to jeden z największych budżetów w historii telewizji, nie brakowało kontynuacji programu. Tym razem uczestnicy jednak zamiast Azji obrali inny kurs – są w Ameryce Południowej.

Widząc, jak bardzo „Azja Express” pobudził widzów do oglądania, telewizja Polsat wypuściła program „Lepiej późno niż wcale”

Jednak to nie koniec inspiracji kultowym już programem. Do tego grona zalicza się także stacja TTV, która nieco zaczerpnęła z „Azji Express”. Program ma się nazywać „Orzeł i reszka” i właśnie tytułowe strony monet mają decydować o tym, gdzie swoje kroki skierują uczestnicy. Ci, którzy wygrają, otrzymają złotą kartę z nieograniczonym limitem gotówki, a przegrani 100 złotych na dwa dni. Uczestnikami ma zostać dziesięć osób, które są znane z produkcji TTV.

Wśród nich będzie Conan Kaźmierski, czyli syn Dagmary, którą wszyscy znają z programu „Królowe życia”

Wiele osób zarzuca stacji to, że promuje nieetyczne wzorce i osobę, która przebywały w więzieniu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Sama zainteresowana, jak i stacja, nie wypowiadają się w tej sprawie.

Mimo swojej barwnej przeszłości Dagmara zyskała rzeszę fanów, którzy lubią jej wybuchowy charakter

Lubią także to, w jaki sposób kobieta zwraca się do swojego syna i jaką czułością go darzy. A okazuje się, że Conan nie jest już takim dzieckiem i weźmie udział we wspomnianym już programie „Orzeł i reszka”. Obok niego wystąpią: Jacek Wójcik, Patryk Borowiak, Izabela Macudzińska, Gabriel Seweryn i Rafał Grabias oraz ekipa Gogglebox. Przed telewizorem: Agnieszka Kotońska, Artur Kotoński, Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, Jacek Szawioła i Mariusz Kozak.

Kto będzie oglądać?

Może Cię zainteresować

zamknij