×

Sylwia Bomba pokazała swoje mieszkanie. Tych wnętrz nie zobaczysz w „Gogglebox”

Jak mieszka Sylwia Bomba? Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” ma ładne, przytulne mieszkanie, w którym dominuje biel i szarość.

Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”

Sylwia Bomba popularność zdobyła dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”. Od lat wraz z Ewą Mrozowską komentuje telewizyjne produkcje, dzięki czemu Sylwia stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TTV. Ostatnio wystąpiła nawet w „Tańcu z Gwiazdami” i zajęła 4. miejsce.

Prywatnie Sylwia Bomba jest mamą małej Tosi. Niedawno, ku zaskoczeniu fanów, rozstała się z tatą dziewczynki.

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa

– skomentowała w rozmowie z „Party”.

Sylwia chętnie „wpuszcza” fanów do swojego życia i szczerze opowiada o wielu osobistych sprawach. My postanowiliśmy zajrzeć do mieszkania celebrytki.

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba zebrała na Instagramie ponad 780 tys. fanów, z którymi dzieli się m.in. zdjęciami swojego mieszkania. Gwiazda Gogglebox mieszka w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Bomba urządziła pomieszczenia w stylu glamour. Na ścianach, zarówno w kuchni, salonie, jak i pokoju Antosi, dominuje biel i szarości. Mieszkanie jest ładne i klimatyczne. Widać, że Sylwia dba o każdy szczegół.

W salonie Sylwii Bomby znajduje się duży telewizor, atrapa kominka i jasny dywan. I tu przeważa minimalistyczna biel oraz szarość. Nie brakuje też uroczych dodatków, jak zdjęcia Sylwii i jej córeczki.

Jak przystało na miłośniczkę mody, Sylwia ma imponujących rozmiarów garderobę.

Sądząc po zdjęciach, gwiazda TTV lubi porządek i dba o to, by ubrania były starannie poukładane.

Choć w kwestii butów gwiazda robi chyba pewien wyjątek. Jak widać Antosia też idzie już w ślady mamy. W końcu każda kobieta wie, że nie ma czegoś takiego, jak „za dużo butów i ubrań”.

 

Podoba Ci się mieszkanie Sylwii?

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij